midiaudio logo

Paklausykit ir įvertinkit

Dagis (IP Logged)
May 15, 2006 08:03PM

Labadiena. Čia yra 3MB dydžio mano kelių darbų mix'as. Norėčiau, kad juos išklausytumėt ir daugiau mažiau profesionaliai įvertintumėt suvedimo kokybę (svarbiausias dalykas). Jei nesunku - sunumeruokit, kas kuriam gabaliukui priklauso. Šiaip galit sakyti viską, kas tik šauna į galvą klausant. Pagalvojau, jau metus čia trinuosi, tai gal jau laikas duoti paklausyti, ką veikiu. Ačiū. Laukiu nuomonių, pastabų, patarimų ir t.t.

http://www.talpykla.com/browse.php?action=browse&userid=770&folder=e17mix
Re: Paklausykit ir įvertinkit
inferno (IP Logged)
May 16, 2006 07:46AM

tai kai nueini i ta talpykla jokio tavo failo ten nera o prasho registruotis ir panashiai arba ash kazhko nesuprantu ... todel m anau kad man kaip ir kitiems tingisi registruoptis ir gaut poto visa gyvenima visokiu spamu i imeila todel neishklausiau tavo shedevru ... o gaila butu idomu

love peace and rock'n'rol
Re: Paklausykit ir įvertinkit
marshall (IP Logged)
May 16, 2006 08:11AM

Jo, kazkokia nesamone.
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Vakaris (IP Logged)
May 16, 2006 08:35AM

Dagi, nu bliamba va tiek talpyklu http://weblinks.ru/6906.html ir tu negalejai i kuria nors normaliai patalpinti, kad lengvai galetume atsisiusti?
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Suopis (IP Logged)
May 16, 2006 10:58AM

Dagi,
Turetum duoti tokią nuorodą:

http://www.talpykla.com/files/770/e17mix/e17records%20mix.mp3

:D

Redaguota:

Praktiškai dar nemačiau paprastesnės ir patogesnės talpyklos. Tik Dagis nuorodą ne visai tikslią davė :)



Edited 1 time(s). Last edit at 05/16/2006 11:00AM by Suopis.
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Cinto Ranto (IP Logged)
May 16, 2006 02:09PM

viskas skamba man labai gerai.ypac funkelis ir Graveyard:D.jei parasytum-ka naudojai irasinedamas(plokste kokia ir mic)butu saunu,nes idomu.
Re: Paklausykit ir įvertinkit
inferno (IP Logged)
May 16, 2006 03:32PM

pirmas gabaliukas bishki toks ausi rezhiantis o kiti gerai mano supratimu bet man kazhkodel zhemu truko visur gal klystu :)
Re: Paklausykit ir įvertinkit
inferno (IP Logged)
May 16, 2006 03:33PM

kodel tokiu dainu per radija neleidzhia arba ash negirdejau ??? nu yra lietuvoj muzikos tik viska poshla popsuxa okupavus :(
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Dagis (IP Logged)
May 16, 2006 06:14PM

„nu yra lietuvoj muzikos tik viska poshla popsuxa okupavus“ - man dabar galvoj tokia pati mintis sukasi. Dėl nuorodos, tai nelabai aš ten suprantu, kaip ką dėti, bet ta, kur aš įdėjau, tai man veikia, tik reikia numygt, kad siųstis. Laukiu daugiau įvertinimų. Ačiū, Suopi, už patikslinimą.
Re: Paklausykit ir įvertinkit
galiupatiket (IP Logged)
May 16, 2006 06:19PM

gerai padirbejai. Zemu truputi truksta, bet kol subo neturiu, negaliu pasakyt, kaip ten viskas iki galo. Dainos sklandziai praeina, gerai suskamba. Aukšti dažniai vietomis sausoki, bet patarimų jokių dėl to neturiu, galbūt taip netgi geriau - kaip kam patinka. Pagyrimai pagyrimai. Grazu
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Cinto Ranto (IP Logged)
May 16, 2006 06:57PM

man normaliai zemi girdis.pasarink Dagi jei gali ta Graveyard dainele ar dar kokiu ju daineliu.
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Metallica (IP Logged)
May 16, 2006 09:15PM

ne talpykla o tupykla :D
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Niurzgius (IP Logged)
May 16, 2006 09:52PM

Deja :) Laptopo kolonelem klausiau, bet siaip man kaip tik smagiau buna kai mazhiau zhemu daugiau aukshtu toks malonesnis garsas.. nzn net del ko.
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Dagis (IP Logged)
May 16, 2006 10:48PM

Nemanot, kad truputį važiuojam į lankas? Grįžkim prie vertinimų, jei nieko prieš. Va, taisinga nuoroda: http://www.talpykla.com/files/770/e17mix/e17records%20mix.mp3
Ačiū.
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Niurzgius (IP Logged)
May 16, 2006 10:56PM

Sakei rashyt viska kas shauna i galva.
Re: Paklausykit ir įvertinkit
velnietis (IP Logged)
May 17, 2006 12:56AM

trecias gabaliukas Klioso ar ne :)? vo cia jau lygis Stipriai Tobulejam :)
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Cinto Ranto (IP Logged)
May 17, 2006 06:38PM

Dagi,galetum savo aparatus parasyt,kuriuos naudojai(ypac bugnams mic ir gitarom).Man labai idomu ir dar kokia garso korta ir pulta:D:D.labai gera kokybe.
Re: Paklausykit ir įvertinkit
pablito (IP Logged)
May 18, 2006 03:08PM

aha, apacios vietom truksta. o siaip tai tvarkingai, viskas girdisi :) o gal tiesiog aukstas vidurys vietom per kietas, tai jis truputi ir uzmusha tai, kad zemu realiai uztenka. minkstumo truputi. ir bus geriau. :) sekmes.
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Dalius (IP Logged)
May 18, 2006 05:32PM

parašyk, Dagi, ką naudojai!!!

Dalius
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Dagis (IP Logged)
May 18, 2006 06:50PM

Kadangi šitie visi gabalai įrašyti maždaug devynių mėnesių laikotarpiu, tai šiek tiek skirias aparatai, nes pildžiausi nuolat ir apgreidinau. Na bet žodžiu:

Būgnai:
Bass Drum - AKG D112 (4-am apex 435 dėjau, nes neturėjau kitokio dar).
Snare - Shure SM57 (4-am apex 435 dėjau, nes neturėjau kitokio dar).
OVH - 1 ir 5 Rode NT5 (pora), o kiti Apex180 (pora).

Bosas:
5 ir 6 per kubus su AKG D112, o 5 dar Rode NT5 prie pirštų.
Visi kiti arba Steinberg MI4 instrument in, arba Aphex 207D Tube Mic Preamp instrument in.

Gitara:
Elektrinė:
Visur Shure SM57 prie garsiakalbio ir Apex 435 arba Rode NT1000, arba Rode NT5 per kokį metrą.
Akustinė:
Apex 435 link skylės ir Apex 180 po ranka.

Klavišai:
Tik 3 - tiesiai į Steinberg MI4 line in (buvo gana užknisančių zyzalų)

Pučiamieji:
Trombonas - AKG D112
Trimitas - Shure SM57
Saksofonai - Apex 180

Vokalas:
Rode NT1000 (3,4 - Apex 435)
----------------------------
Viskas kišta arba tieisi į Stenberg MI4, arba per Aphex 207D Tube Mic Preamp skaičiukais į MI4.
----------------------------
Suvedimas:
Steinberg Cubase SL3.
Steinberg Cubase SL3 gimtieji plug-in'ai, t.c. electronic Powercore Element ir t.c. electronic Powercore MKII plug-in'ai.

Tai va. Viskas rašyta atskirai. Ai dar kol neturėjau Aphex'o, tai OVH ir pučiamuosius leidau per Peavey RQ200 pultą.
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Dagis (IP Logged)
May 24, 2006 12:48AM

Kaip supratau, daugiau komentarų nebus. Taigi ačiū visiems, kurie komentavo į temą, ačiū visiems, kurie padėjo su nuorodom ir šiek tiek mažiau ačiū komentavusiems ne į temą. Sėkmės darbuose.
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Dalius (IP Logged)
May 24, 2006 10:34AM

Matomai poto, kai surašei ką naudoji - daug ką nuvylei (tikėjosi gal kad naudoji soundblasteri ar emu kokį) - o gal turbūt forumo "dalyviai" negali patikėti kad su Steinberg MI4, Apex ir Rode mikrofonais galima normalesnį rezultatą išgauti;-)

Bet betkuriuo atveju - tavo nuopelnas/indėlis (kaip operatoriaus) - yra svarbesnis ir reikšmingesnis nei įrangos.

Liuks - labai gerai - ir toliau taip (nesustok tobulėdamas);-)

Dalius
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Cerberis666 (IP Logged)
May 25, 2006 08:42AM

Na pagaliau paklausiau per normalius aparatus,bo per nota klausydamas nelabai ka galejau komentuoti, o komentaras butu sekantis, liux :D aisku apexai veza as tai zinau ir aciu tau Tomai,kad juos man pardavei :) kitas dalykas jauciasi,kad ausys tau duotos ne del grozio ar atsivedinti karsta vasaros diena :):):)Taip ir toliau.Sekmes!!!

P.S.
Kaip tik siuo metu irasineju gyvus instrumentus (akardeonai,triubos,smuikai, pianinai ir t.t.) kai darbas bus baigtas imesiu koki posta sia tema.Beje naudoju tavo apexus instrumentams ir adiotechnika AT3035 vokalui,skaitymui...

Raimondas Rozenbergas



Edited 1 time(s). Last edit at 05/25/2006 08:58AM by Cerberis666.
Re: Paklausykit ir įvertinkit
Lordi (IP Logged)
May 29, 2006 04:54PM

Tikrai neblogai galiu pasakyti kaip su tokia pusetina iranga. Kai as tiek prisiklauses lietuvisko meslo, kuri pagrinde sudaro paprasciausias popsas, tai cia sedevras tikriausias... O lyginant su pasaulio muzika, mano manymu, vistiek tai labai geri kuriniai.
Sorry, only registered users may post in this forum.