midiaudio logo

Eurovizija

Siaip ciuvas (IP Logged)
May 21, 2006 12:59AM

Nu va, dabar dėl manes galit siųsti ir Kučinską į sekančią euroviziją, geriau vis tiek artimiausiu metu nieko nepasieksim :)
Re: Eurovizija
(IP Logged)
May 21, 2006 10:38AM

Vienu žodžiu Europolitics
Re: Eurovizija
inferno (IP Logged)
May 21, 2006 10:41AM

na ne veltui balsdavau ish valdishko mobilaus uzh suomius :D:D laimejo kad juos kur :D ir musu ne ka praschiau pasirode :D:D:D gal eurovizijos formatas po truputi prades keistis nes taip nadajela tie turkidshki miaukimai nors turke visai ne tipishkai padainavo man buvo panashu i tokia dainininke kur su shvarcu konane vaidino berods greis dzhons ar kazhkaip panashiai :D:D zhodzhiu itariu kitais metasi daugiau ishsishokeliu bus nors gal tai jau nebus ishsishokimas o norma :D
Re: Eurovizija
Gintas T. (IP Logged)
May 21, 2006 10:52AM

Siaip ciuvas, pasak tavęs, europa upgreidino humoro jausmą ir įkirto mūsų užmačias.VALIO!!! Nebūtų buvę tų "kaukėtų bičų", būtume dar keliom pozicijom aukščiau buvę. O dė kai kurių dalyvių "puikaus intonavimo" tai siaubas. 1-vieta prancūzija,2- israelis ir daug kitų. Vienu momentu nusigandau- pagalvojau, kad jau nifiga nebegirdžiu.
Buvo keistoka stebėti apdovanojimą-atrodo kaip ir dainos konkursas, o prizą atsiima kostiumai. Čia aišku mano sub. nuomonė
Re: Eurovizija
Siaip ciuvas (IP Logged)
May 21, 2006 10:55AM

na Gintai, as manau kad buvo atvirksciai - musu chebra suprato ko truko evropai.
Re: Eurovizija
Kandizijauskis (IP Logged)
May 21, 2006 10:58AM

ta sušikta eurovizija sugadino vakar brodvėjuj vykusį mutabor koncą :) mat publika kaip į kašio varžybas nuo 22 susirinko žiūrėti teliko.. O aš kaip tik atvariau gyvos muzikos paklausyt.. Gerai Gintas paskui baigdamas koncą pasakė "sėkmės žiūrint televizorių" :)
O kas dėl evropompos - man tai vienintelių vokiečių įsiminė daina, nors per radiją skambėjo geriau.
Re: Eurovizija
Cerberis666 (IP Logged)
May 21, 2006 11:12AM

We are the winers! Hard rock aleliuja!!! :D:D:D

Raimondas Rozenbergas
Re: Eurovizija
Gintas (IP Logged)
May 21, 2006 11:31AM

niekis Juliau, viskas nrml. pagrojom siek tiek trumpiau, uztat intensyviau. O siaip labai dziaugiuosi, kad suomiai laimejo, mat balsavau uz juos pusfinaly. Balsavau ne uz gera daina, ar kostiumus, bet pries saldziarugstes (kokia buvo deja ir LT United "daina") muzikos dominavima.

Kadangi visi TV ziuretojai labai seka Eurovizijos mada, ydomu ar po suomiu laimejimo musu rokeriai pasidarys labiau reikalingesni Lietuvos rinkai, kuria TV ir RADIO pagalba reguliuoja klanelis "formata" ismanaciu veikeju... (gal nevardinsim sy karta)


Re: Eurovizija
Kandizijauskis (IP Logged)
May 21, 2006 11:49AM

blecha, Gintai, atgaiva ausims buvo jūsų bandą išgirst.. seniai begirdėjau tokį skanų, subalansuotą, dinaminį grajų ir soundą. pagarba.
Re: Eurovizija
Metallica (IP Logged)
May 21, 2006 11:51AM

metalas pradeda valdyti pasauli.. vel!
Re: Eurovizija
Rytis (IP Logged)
May 21, 2006 02:55PM

o kodel 2vienodos temos aa ??
Re: Eurovizija
Metallica (IP Logged)
May 21, 2006 04:59PM

Baigesi balkanvizija, isauso naujoji metalvizijos era!!!!
Re: Eurovizija
inferno (IP Logged)
May 21, 2006 07:14PM

man idomu kaip kitais metasi turbut tie kas nori laimeti bandys sunkinti stiliu :D:D:D
Re: Eurovizija
Metallica (IP Logged)
May 21, 2006 07:34PM

brutal death pats tas butu.
Re: Eurovizija
Gintas (IP Logged)
May 22, 2006 09:26AM

ac/dc projektas turi paruost smota ale napalm death su mamontovu priesaky :D
Re: Eurovizija
Siaip ciuvas (IP Logged)
May 22, 2006 09:56AM

tai kad px ten ka dainuosi, gali nors ir chiastushke, svarbu kad nedrebetu balsas, neapsimyztum ir baimes ir kazkoki isimintina show padarytum. Man atrodo tai puikiai irode LTU.
Re: Eurovizija
Gintas (IP Logged)
May 22, 2006 10:07AM

na siaip bet kuriam zmogui po 10-o vieso pasirodymo nebeturetu drebet nei balsas nei...
LT dainos koncepcija OK, bet israiska... net jei jie butu 1a vieta uzeme, tai nedaro "dainos" daugiau vertinga.
Turetume susitarti - ar mes cia kalbame apie tai kaip balsuoja dauguma, ar apie kurinio verte ir originaluma... ?
Is muzikines puses latviai buvo pora galvu auksciau, nepaisant kokia vieta gavo.

Man vis kirba kreivas anekdotas - kas butu sukergus mamontovo idejas (ir muzikini bukuma) su adomaicio skoniu ir issilavinimu (zmogus visgi domisi jazz kultura).



Edited 1 time(s). Last edit at 05/22/2006 10:08AM by Gintas.
Re: Eurovizija
Siaip ciuvas (IP Logged)
May 22, 2006 10:35AM

negi dar neaisku kad px kokia daina? :)
Siaip as kiek pamenu musiskiam visiems isskyrus Skamp drebejo rankos ir balsas per pasirodyma... Tai matomai reikia siek tiek daugiau patirties tureti nei 10 koncertu mokyklose/darzeliuose. Galu gale rusu daina - nieko stebuklingo, bet dainininko energija ir israiskingumas padare savo...
O mamontovas yra mamontovas, kaip diawara yra diawara, adomaitis yra adomaitis or ginc mutabor yra ginc mutabor. Visi turi savo vieta po saule, ir kuo nors kitu noredami nebus :)
Faktas, kad su situo LTU bajeriu mes pirma karta ne kopijavom ar bandem pataikyti i xjzn kokius standartus, o atidarem bajeriu mada. Nenustebciau, jei sekancioje eurovizijoje tokiu bajeristu bus bent dvigubai daugiau. Be to Mamontovas su Diawara vis tiek turi puikia uosle ka reikia paduoti placiosioms masems...
Re: Eurovizija
Gintas (IP Logged)
May 22, 2006 10:58AM

nu jo, tik reikia pripazinti, kad new york placiosios mases siek tiek skiriasi nuo visagino placiuju masiu...

del zmogaus individualumo nesigincysiu, taciau palaikau viena savo drauga, kuris ziuredamas eurovizija pasake - "va ir vel latviai pamegino eurovizija pakelti y aukstesni lygi, tuo tarpu mes ir vel lendame kazkokiai daugumai y subine, megindami ytikti".

paskaitykit delfi, rasoma vien apie tai kaip ltunited gerai dare vesuju rysiu akcijas, kaip jie originaliai atrode ir t.t. ir pan.

gerai is mamontovo pasityciojo zurnalas veidas

cituosiu gal nelabai tiksliai

mamontovas 'taigi eurovizija ne muzikinis, o politinis konkuras, muzika cia tik tarp kitko.'

"veido" komentaras - "tai jus, andriau, taip iseina ne muzikantas, o politikas...

Re: Eurovizija
Marrisguitar (IP Logged)
May 22, 2006 11:19AM

Siaip ciuvas: "atidarem bajeriu mada" gal kiek persistengei :) Juk buvo ir kitu kurie "atidare bajeriu mada".

Man tik nepatinka tai, jog visi lygina musu LT United su kitom dalyvaujanciom grupem (isvis, argi muzika galima lyginti?) O nepaziuri kaip ta daina (skanduote) skamba be eurovizijos.
Re: Eurovizija
ura (IP Logged)
May 22, 2006 12:10PM

mano nomone: yra begale rimtesniu, kokybiskesniu ir visaip kitaip geresniu koncertu uz eurovizija.. as pvz pries eurovizija ziurejau dvd "blue men show" kuris paliko 1000x didesni ispudi ir eurovizija ziurejau tik del to, kad pamatyciau lietuvius, deja ziurejau darbe tai negalejau po lietuviu nueit miegot, kaip darau kasmet:)
kazkaip lietuviai is tos eurovizijos kazko tikisi, kazkodel pasaulinio lygio dainininkai visai ten nesivezrzia, tik vaikai kurie nori isgarset...
isvada: ner ko piktisntis,kas suda ten groja, nes tokiu sudu ir konkursas.. o del LTU tai manau pajuokavom ir galetume jau nustot isvis to eurovizioj dalyvaut..

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Eurovizija
Gintas (IP Logged)
May 22, 2006 12:31PM

Lietuvoj muzikine rinka formuoja televizoriaus ziurejimas. Daugumai musu tautieciu sita deze yra kaip zmona...

Telikas formuoja vaiku muzikini skoni, vaikai auga, ir siuo metu jie auga su amberfailu, yva ir cicinu...

Zinoma butu geriau jei dezute rodytu kazka vertingesnio - taciau reik manyt, kad Stingo koncerta transliuot kainuoja nemazus pinigus, o pas mus gi yprasta, kad ydejus 2 litus, tikimasi 8 litu marzos...

todel telieka gailetis, kad stokojant aukstos kokybes koncertu ir muzikiniu renginiu transliavimo eurovizija isliks svarbi dar keleta ateinanciu metu...

Re: Eurovizija
inferno (IP Logged)
May 22, 2006 01:29PM

kazhkas chia minejo acdc projekta tai gal geriau neminekit nes didesnio pasitychiojimo ish acdc neesu girdejes keleta koncertu zhiurejau tai vokalistui reeiktu ilgai ir nuobodzhiai mokytis bent i nata pataikyt neshnekant kad balso ishvis nera ... vien kriokti ir spiegti panashiai neuzhtenka ash manau geram koveriui
Re: Eurovizija
Gintas (IP Logged)
May 22, 2006 02:06PM

as minejau, taciau inferno nezinau kodel nusprendei, kad kazka teigiamo apie juos rasiau...?

cia matai toks paradoksas gaunasi, kad visada atrankose y evrovydenije atsiranda ziopliu kartojanciu kazka is praeitu metu laimetoju pasirodymo...

tad zinodamas musu lietuviska buda meginti ytikti daugumai (kad ir darant ka atseit labai skoningo kaip popso etalonas mamontovas) parasiau ateinancios kitu metu atrankos tendencija - ac/dc projektas plius mamontovas vokalastas su thrash arba death metal smotu...
Re: Eurovizija
karolizzz (IP Logged)
May 22, 2006 06:33PM

Šiaip man kolkas geriausias lietuvių pasirodymas buvo 1999 su Aiste Smilgevičiūte. Tik per anksti ji ten važiavo, tikiu kad dabar ji būtų paėmusi pirmą vietą. Man geriau siųsti tokius atstovus ir užimti paskutinę vietą, negu tokius kaip laura, aivaras ir t.t. Tuomet visi suprastų, kad tai nėra masėm skirta muzika, bet žinotų, kad mokame kurti muziką, ir turime tikrai geros muzikos.
Gal ir nusišneku, na bet taip galvoju :D
Re: Eurovizija
inferno (IP Logged)
May 22, 2006 07:56PM

gintai reishkias musu nuomones sutampa esu kazhkur rashes kad musishkiai laizhydami uzhpakali vis nespeja su mada ir lieka su smarve ish burnos ir paskutine vieta :D:D
Re: Eurovizija
Metallica (IP Logged)
May 22, 2006 09:09PM

zydru zmoniu sou :D
Re: Eurovizija
Siaip ciuvas (IP Logged)
May 22, 2006 09:31PM

Aistes pasirodymas buvo fantastiskas. Bet velgi - joks ten ne muzikinis ar dainu konkursas. Politika ir sou. Mamontovas su chebra taip ir padare, kad uzimti reikiama vieta. Butu reikeje muzikos - gal jie is viso nebutu vaziave. Saunuoliai, moka padaryti tai ko reikia.
Re: Eurovizija
Metallica (IP Logged)
May 22, 2006 10:04PM

kas turi kompa ar interneta to muzikinis skonis siek tiek geresnis nei tu kas tik telika...
Re: Eurovizija
Athlon (IP Logged)
May 23, 2006 02:02PM

Metallica Parašė:
-------------------------------------------------------
> kas turi kompa ar interneta to muzikinis skonis
> siek tiek geresnis nei tu kas tik telika...


Mano tėvas studijų laikais neturėjo nei kompo, nei teliko, bet kažkodėl sukaupė nuostabią vinilinių plokštelių kolekciją (seniau vinilinę plokštelę gaut buvo žymiai sunkiau nei dabar CD, tekdavo laukt kol kas atveš iš kitos šalies ir pan.). Prisirinko superovų grupių, tokių kaip Pink Floyd, Led Zeppelin, Deep Purple, Dire Straits ir tt.Per daug jau mus išpaikino tas internetas ir nulio vertas neskambantis empėtrys formatas.Galiu drąsiai pasakyt: audiofilai mp3 klausymą lygina su anonizmu...
Dabar į temą: TV ar internetas muzikinio skonio neformuoja, tiesiog vienaip ar kitaip veikia neapsisprendusius žmones. Pvz., aš pats žinau, kas man patinka, ir jokia komercija ar kitokios agitacijos neprivers manęs klausyt to, ką klauso didžioji dauguma.
Sorry, only registered users may post in this forum.