midiaudio logo

Reikalingas gitaru meistras

gintauciokas (IP Logged)
April 25, 2007 08:23PM

Laba diena istiko beda .. tik ne mane o mano fortepiono mokytoja :) jos vyras buvo gitaristas ir turejo jis savo mylima akustine gitara . Dabar vyras zuves o
mano mokytoja gitara paskolino kazkokiam berniokui neaiskiam ir tas berniokas kazkaip atlauze gitaros grifa na as pats nezinau :) ir dbr mano mokytoja prase manes surasti jaj gitaros meistra nes jaj ta gitara labai brangi kajp aciminimas ir ji ja nori sutaisyti.. :) Todel gal kas zinote gitaros meistra (o tikiu kad zinote tikrai) kuris
gyventu vilniuje ar utenoje :)) ? busiu labai dekingas
Re: Reikalingas gitaru meistras
Niurzgius (IP Logged)
April 25, 2007 08:36PM

!!!!

http://www.gitara.lt/paslaugos/kur_pataisyti.htm !!! Stai paziurek ten meistru yra!!!
O kaune pas lesniaka galima nunesht!

Tai sulauzhe heada ,ar kas ten nesupratau
Re: Reikalingas gitaru meistras
(IP Logged)
April 25, 2007 10:32PM

Jei Vilniuj, rekomenduoju ketvirta nuo virsaus - super meistras, sutvarkys - ne zymes nebus matyt, o ir daug uz darba neuzsiprasys.
Re: Reikalingas gitaru meistras
StopX (IP Logged)
May 21, 2007 10:09PM

Utenoj yra neblogas gitaru stalius.
Snukiškis
del kontaktu, jei dar reikia, tai rasyk i pm nes daba neatsimenu...
Re: Reikalingas gitaru meistras
juozavas (IP Logged)
May 21, 2007 10:24PM

damianblack Parašė:
-------------------------------------------------------
> Jei Vilniuj, rekomenduoju ketvirta nuo virsaus -
> super meistras, sutvarkys - ne zymes nebus matyt,
> o ir daug uz darba neuzsiprasys.


Man darė dėklą nestandart exploreriui ir tvakrė seną akustinę - 100%
Re: Reikalingas gitaru meistras
(IP Logged)
May 22, 2007 12:16AM

Beje, triju meistru nerekomenduociau is gitara.lt, nes teko asmeniskai susidurti. Persona non grata Nr. 1: Andrej Kovalskij a.k.a Angrej Ciurkin. Nemalonus azijietiskos isvaizdos zmogus, kai kas vadina ji aferistu. Nulis ziniu, o profa lauzia. Gitara moka 3 akordus, o neva tai moko groti. Gitaru remonte visiskas nulis, nesa taisyt kitiems. Ima pinigus uz konsultacijas renkantis muzikos instrumenta, vienok is jo patarimu vargu ar yra naudos.
Persona non grata Nr. 2: Henrikas S. Taise mano kadais tureta Snukiskio gamybos gitara. Pinigai i popa. Teko mokytis paciam viska daryt.
Persona non grata Nr. 3: Vladimiras Kaplanas. Zmogus gyvoji legenda, bet jo sviesiausios dienos jau praeity. Turi savotiska potrauki grifa reguliuoti. Sklando pasakojimai kaip jis nutrauke savo gitaros truss rod'a pries konca vis reguliuodamas ir reguliuodamas.
O del Snukiskio tai jo, "gitaru stalius" :) Stalius neblogas, vienok supratimo kas yra muzikos instrumentas mazuma stokoja:)
Re: Reikalingas gitaru meistras
**Rimas G. (IP Logged)
May 22, 2007 11:45AM

Jo, žydėjomo laiku Kaplanas dar turėjo "kitajco" pravardę. Ką bendra tai turėjo su jo povyza, iki šiandien nesuprantu. Nors ir tą žydėjimą dabar būtų galima vertinti labai rezervuotai. Paprasčiausia tuo metu nebuvo bent kiek raštingesnių gitaristų apskritai.

**Rimas G.
Re: Reikalingas gitaru meistras
fireedd (IP Logged)
July 08, 2010 12:53AM

kalbant apie meistrus del andrej kovalskij www.kovalskij.lt negaliu sutikt. man reikejo skubiai sutvarkit el. gitara, nes visiskai pradingo garsas, kuris ir iki to buvo labai nekokybiskas, jis pasiule man keleta schemu, paaiskino kuo skirsis skambesys, viska perlitavo. kartu sureguliavo grifa ir pazemino stygas. skambesys pasikeite nerealiai, tapo aiskus, galingas, svarus. po stygu pazeminimo as pagaliau solo normaliai grot galiu! tvarke vietoj, viska maciau savo akim. rekomenduoju ji kaip meistra. tikrinant gitara siek tiek pagrojo. ispudi padare. o ka cia parase damianblack kazkaip neatitinka realibei.
Re: Reikalingas gitaru meistras
Arturas:) (IP Logged)
July 08, 2010 10:29PM

Nu as pas ji grot metus mokiausi tai damianblack pasakymas kad 3 akordus moka tai apsurdas. Taip, teorija jisai deste juokingai (visa terminologija buvo gan juokinga) bet groti jisai tikrai moka ir neblogai. Ir jo pamokos normalei kainavo... ne kosminius pinigus (mokejau 13 lt/h) b et cia buwo pries 2 ar tai 3 metus
Re: Reikalingas gitaru meistras
karoliuxxx999 (IP Logged)
July 10, 2010 10:51PM

Yra kovalksio video jo svetaineje http://kovalskij.lt/music.html . Gerai jis ten pavaro.
Re: Reikalingas gitaru meistras
Metal Gods (IP Logged)
July 10, 2010 11:47PM

:)

_____________________________________________________
https://www.facebook.com/Giedre.Vokietyte.X.faktorius
https://www.facebook.com/emsusband
Re: Reikalingas gitaru meistras
ortoklazas (IP Logged)
July 16, 2010 12:08PM

Ir as nesutinku, kad Andrej Ciurkin aferistas. Lankiau pas ji gitaros pamokas kelis metus ir esu patenkintas jo destymo kokybe. Pamoku metu jis labai pedagogiskai ir tvarkingai deste tiek teorija tiek praktika. O jei kas abejoja jo grojimo igudziais... http://www.youtube.com/watch?v=CZRC0FlhRB4&feature=player_embedded
Re: Reikalingas gitaru meistras
Mayhem (IP Logged)
July 16, 2010 12:43PM

Menkoki igudziai. Ant galo dar ale sweepa bande bet jau nesvariai.
Re: Reikalingas gitaru meistras
Carols (IP Logged)
July 16, 2010 03:20PM

Mayhem, negirdejai gyvai, nesakyk :) svariai nesvariai, dar ir gitaros reikalas. o ten paprastas ibanezas. Jis groja neblogai, o savarbiausia, turi begale teorijos, del jos ir eina zmones pas mokytojus.
Re: Reikalingas gitaru meistras
Aurelijus (IP Logged)
July 17, 2010 09:03PM

Mayhem Wrote:
-------------------------------------------------------
> Menkoki igudziai. Ant galo dar ale sweepa bande
> bet jau nesvariai.

Ypač menkai atrodė kai grojo akustine gitara ir "mušamųjų" partiją, ir boso, ir melodinę liniją. Labai kukliai. ;)
Re: Reikalingas gitaru meistras
aNike (IP Logged)
July 18, 2010 11:40PM

As kaip ir Arturas:) taip pat mokiausi grot pas Kovalski, tik ne metus o 2, ir toliau pas ji ketinu lankyti.Tikrai zmogus ismano gerai savo destama dalyka. Ir teorijoje ir praktikoje. Bei kaip meistras jis tikrai neblogas nes dvi gitaras pas ji taisiau ir jokiu problemu nebuvo viskas svariai graziai ir tvarkingai. Ir kainos nesikandzioja. Tai kad tikrai ji patarius ir kaip meistra ir kaip destytoja.
Sorry, only registered users may post in this forum.