midiaudio logo
Re: Kaip kurti muzika?
klausytojas (IP Logged)
July 12, 2004 02:15PM

Ponai, gal gana is tuscio i kiaura pilstyti? Pateikite savo kurybos pavyzdelius ir matysime who is who. Pasirinkite kokia viena tema ir sukurkite aranzuote. Plepiu visais laikais buvo daug, prie darbo ponai, prie darbo.
Re: Kaip kurti muzika?
**Rimas G. (IP Logged)
July 12, 2004 04:19PM

Jei kas gali klausytis Finale 2004 (MUS) formatu, galiu atsiųsti failų nors ir šiandien. Norintys gali parsipūsti Finale Notepad'ą ir juo prasukti:
http://www.finalemusic.com/notepad/
neturiu jokių paslapčių. Audioformatu per dideli failai. Netilps į mail'ą.
Taigi, jei kam iš tikrųjų smalsu - prašau. Tik turiu įspėti, kad tai bus partitūros, o ne gatava audio produkcija, nes mano darbo specifika yra dieli orkestrai ir gyvas garsas.
Kadangi čia esu įsiloginęs tikru vardu ir adresu, susirasti bus nesunku.

**Rimas G.



**Rimas G.
Re: Kaip kurti muzika?
Algirdas (IP Logged)
July 12, 2004 05:34PM

Klausytojas meta iššūkį. Priimu. Kokia bus tema? Klausytojau, tikiuosi ir tamstos sudalyvavimo. O audio formatą pasirinkus mp3 ar wma, galima suspausti iki laiško dydžio. Juk šiuo atveju svarbu ne aukštų dažnių skaidrumas, o užmanymas. Kvepia rimtu konkursėliu, jei ir kiti susidomės...;-)

Re: Kaip kurti muzika?
Klausytojas (IP Logged)
July 12, 2004 09:48PM

Kodel gi ne? Galiu ir as sudalyvauti. P.McArtney "Yesterday" tinka visiems?
Re: Kaip kurti muzika?
Audio (IP Logged)
July 12, 2004 10:51PM

bus idomu sudalyvauti."yesterday" labai geras variantas,nes yra pergrotas simtus kartu ir norint suskambet idomiai reikes paprievartaut fantazija.
tik reiketu sutarti datas,kada konkursiukas startuoja ir baigiasi.
Re: Kaip kurti muzika?
Algirdas (IP Logged)
July 12, 2004 11:57PM

Nagi pabandom. Tik turint omeny, kad dabar gan darbinis sezonas, galima pradėti, kai susirinks, sakykim, kokie 5 ar 10 norinčių (manau, kad eigoje taip pat galėtų prisijungti), o pabaigti kokią rugsėjo 1. Šiaip ar taip, už vairo ir scenoje šiuo metu užtrunku gerokai ilgiau, nei studijoje... Paskui aptarsime pateikimo įvertinimui niuansus, vietą, laiką ir t.t.
Re: Kaip kurti muzika?
fiddler (IP Logged)
July 13, 2004 11:56AM

Ok, tai tas Klausytojas as esu. Gerai butu, kad dalyvautu skirtingu stovyklu atstovai (akademikai vs gatves muzikantus). As pats balsuoju uz akademinio muzikinio issilavinimo nebutinuma, Algirdas, taip suprantu, irgi. Ar priims issuki kas nors is akademiku?
Re: Kaip kurti muzika?
Vilmantas (IP Logged)
July 15, 2004 07:49PM

Sveiki, savo nuomuones nerasysiu, tiesiog noriu prisijungti prie "P.McArtney "Yesterday" konkurselio :-))



V.S
Re: Kaip kurti muzika?
Algirdas (IP Logged)
July 15, 2004 10:51PM

Jau trys. Kas dar?
Re: Kaip kurti muzika?
andriuxa (IP Logged)
July 16, 2004 03:08AM

Prisijungciau, bet ar priimsit- viska rashyciau su gytara....jei jau apie sumanyma eina kalba, nes nesu geras gitaristas, bet ....labai jau ideja gera.



3 diena geriu uz jusu sveikata
Re: Kaip kurti muzika?
fiddler (IP Logged)
July 16, 2004 10:17AM

andriuxa, nepriimsim:-D.

Aisku priimam, cia jokios atrankos komisijos nera.

Taigi, jau 5 dalyviai:

Audio,
Algirdas,
Vilmantas,
andriuxa,
fiddler.
Re: Kaip kurti muzika?
**Rimas G. (IP Logged)
July 16, 2004 02:47PM

Na, jei pradedam nuo registracijos - registruokimės. Jei mano ankstesnės žinutės nesupratot kaip pretenzijos, tai dar kartą galiu dabar pareikšti norą. Su malonumu dalyvaučiau, jei mano kompanija pasirodys ne per prasta.
Tik koks reglamentas: terminas, trukmė, kokiu būdu vertinsim, kas vertins, ką vertins: sumanymą ar soundą ir t.t.

Ir dar. Kažkaip man nepasirodė, kad p. Algirdas būtų už išsilavinimo nebūtinumą iš esmės. Čia tik jis pats gali tiksliau pasakyti.


**Rimas G.



**Rimas G.
Re: Kaip kurti muzika?
fiddler (IP Logged)
July 16, 2004 03:19PM

Siulau taip:

Terminas: iki 2004.09.01
Kurinuko trukme: <=5 min.
Stilius: nesvarbu
Vertinsim:Sumanyma ir pateikima
Kas vertins: Nu, patys dalyviai ir vertins
Registracija: Nebutina

Taigi, saraselis taip atrodo:

Audio,
Algirdas,
andriuxa,
fiddler,
Rimas G,
Vilmantas.


Gal midiaudio atskira konkursu rubrika atidarys?



;-)
Re: Kaip kurti muzika?
Vilmantas (IP Logged)
July 16, 2004 04:06PM

Kad butu idomiau, geriausiai ivertinto kurinio autoriui, simboliskai pervesiu 50lt. :)



V.S
Re: Kaip kurti muzika?
fiddler (IP Logged)
July 16, 2004 05:05PM

Na va, taip ir prasideda muzikos komercializacija:-)
Re: Kaip kurti muzika?
**Rimas G. (IP Logged)
July 16, 2004 09:02PM

O man visgi atrodo, kad bus proga susipažinti kas yra kas. Kiekvienas pasidarys išvadas sau apie kolegas. O ir artimesnė pažintis nepakenks. Dabar vis incognito. Savo požiūrį, supratimą ir galimybes demonstruoti praktikoje yra kur kas atsakingiau, nei pasipieskavoti nieko neįpareigojančiais tekstais forume. Sveikinu dar kartą gerą sumanymą! O 50 LTL.... tai gal geriau alaus į visų sveikatą, nes praktiškai dirbančiam tos sąnaudos bus kur kas didenės. Bet ir už tai ačiū! Sumanymas, manau, buvo tikrai nuoširdus.

**Rimas G.



**Rimas G.
Re: Kaip kurti muzika?
Audio (IP Logged)
July 17, 2004 11:40AM

Manau bus saziningiausia jei vertinsim viens kita.siulau 10 bale sistema uz sumanyma ir uz pateikima.taip mes issirinksim ger sumanytoja ir pateikeja.laimetojas gales issiduoti ar turi muz issilavinima ar ne.ir jo reziume tema "kaip kurti muzika",kaip ir Konstitucinio teismo sprendimai bus nediskutuotini ir neapskundziami!;-) ;-) ;-)
Re: Kaip kurti muzika?
Algirdas (IP Logged)
July 18, 2004 05:20PM

Aš jau pradėjau.
Del išsilavinimo: aš jį turiu, čia jau rašiau. Jis gan įvairiapusiškas, tik dėl jaunatviško požiūrio netapo pakankamai gilus, kai buvo tam skirtas laikas. Bet protelis visados iš paskos... Taigi, sėkmės visiems!
Re: Kaip kurti muzika?
as dar (IP Logged)
July 19, 2004 04:06PM

as dar uzsirasysiu ir idesiu savo geriausia kurinuka :)

tik jo nesuprasite :)
Re: Kaip kurti muzika?
Dalius (IP Logged)
July 19, 2004 05:54PM

Šaunuoliai - Rugpjūčio pabaigoje duosiu jums FTP log-in'ą kur galėsite sumesti savo kūrybą:-))

Dalius



Dalius
Re: Kaip kurti muzika?
Pointless (IP Logged)
July 24, 2004 06:28PM

Sveiki visi, as cia pirma karta, bet siaip visai nieko paskaityt jusu zinutes. Studijuoju IT, todel ir pats kuriu muzika kompiuteriu. Is pradziu naudojau Impulse Tracker'i, o dabar Frooty Loops'a naudoju.

Mums per praktika reikejo sukurt paprasta interneto puslapi, todel nusprendziau sukurt ka nors prasmingo, nors ir gana paprasto ir ne visai veikiancio (dar ziniu truksta :-) )

http://www.pointless.mypiece.com

Kas netingite, paziurekite, atsisiuskite kuriniu, paklausykite ir pakritikuokite. Visi kuriniai gana seni, kritikos jau girdejau nemazai, bet is jusu jos taip pat labai laukiu.

P.S. Sunku buvo rasti nemokamos vietos MP3 failams laikyti (kad tureciau nuorodas i juos), todel jei kartais JIE juos nutrintu, nepykit.
Re: Kaip kurti muzika?
Pavarot (IP Logged)
July 24, 2004 09:43PM

Pointless, dar vienas silikoninis DJ. Kuriu galu ta "DJ" lipdyt prie savo vardo? Ech... vaikai vaikai, bananu respublika Lietuva. Nepyk, bet jau nusibodo tuos DJ matyt, kurie vos pasileide koki ejay jau DJ'ais vadinasi. Nedaro tau garbes kad tu DJ. Atvirksciai, jeigu eini i koki puslapi ir matai DJ, jau iskarto aisku, jog 90% tikimybe, kad tas DJ yra niekas.

Si karta nesuklydau. Parsisiunciau 3 gabalus. Aisq garsas ziaurus, bet ir turinys ir idejos ne geresnes... Nezinau kaip cia pakritikuot. Jei tu pats negirdi kas blogai, tai manau tau reikia tiesiog paciam prie to prieit su laiku. Jei cia pirmi gabalai tai gal ir yra vilties. Tik daugiau mastyk ka darai, kaip tai skamba, daugiau kritikuok save...
Re: Kaip kurti muzika?
Pointless (IP Logged)
July 25, 2004 12:28AM

Pavarot, aciu tau uz kritika. Visu pirma, dabartinis mano projektas - Pointless, o ne joks DJ. Bet siaip sutinku su tavim del to "DJ" vardo. Antra, tai pirmieji mano 12 kuriniu. Trecia, tada man buvo 16 metu, muzikos teorijos nebuvau pazines ir teko visko mokytis is savo patirties. Ketvirta - tai IMPULSE TRACKER'is. O penkta - as PROGRAMMER'is, ir tokiems "seniams" kaip tu programas rasau, o muzika - mano laisvalaikis.

Paklausyk "ATB - Beach Vibes", "ATB - Basic Love" arba "Trance Allstars - Lost In Love" ir tada suprasi kas YRA talentas (kalbant apie ambient'a, techno ir trance'a). Gaila, kad toks talentas tik Vokietijoj yra...

Visiems:
http://www.madtracker.org
Labai geru gabalu yra, tik reikia trekeri instaliuoti, kad paklausytumet.
Re: Kaip kurti muzika?
SysEx (IP Logged)
July 25, 2004 04:18AM

Va, va - dar pointless aiskina kaip kurti muzika, arba ja klausyti... "yra, tik reikia trekeri instaliuoti, kad paklausytumet.". Gerb. Pointless, ar tu nors perskaitei visus auksciau esancius postus?B-]
Re: Kaip kurti muzika?
Pavarot (IP Logged)
July 25, 2004 08:50AM

Pointless, jei prasai kritikuoti muzika, paskui nesakyk kiek tau buvo metu ir kad muzikos teorijos nebuvai pazines. Jei tu programeris, tai ko lendi i muzikini foruma? Supainiojai adresa gal? :)

Paskaityk gal auksciau foruma ir suprasi, kad muzokos atzvilgiu as esu labai tolerantiskas. Ir nereikia man ATB gabalus kist, lyg as ju nebuciau girdejes ir nezinau kas yra talentas.
Re: Kaip kurti muzika?
Pointless (IP Logged)
July 25, 2004 11:02AM

Dabar visus perskaiciau.

Isvados:
1. Mano kuryba mazai ko verta
2. " "Pavarot" - visiem prieshtaraujantis Trance'eris!"

Daugiau man nerasykit (nesiukslinkit savo forumo) Sorry, kad isibroviau i jusu teritorija.
Re: Kaip kurti muzika?
Algirdas (IP Logged)
July 25, 2004 08:04PM

Na va, įžeidėm žmogų... Aš ne kunigėlis, bet gal būkim atlaidesni. Antraip reiškinys "mandagiai leido suprasti, kad čia ne vieta" visam laikui pradings iš kritikų arsenalo.
Re: Kaip kurti muzika?
**Rimas G. (IP Logged)
July 25, 2004 08:44PM

Matai, p. Algirdai, mudu kantresni buvom...
Re: Kaip kurti muzika?
Pavarot (IP Logged)
July 26, 2004 01:59AM

Taip jau atsitinka kai zmogus visa laika manes vienaip, paskui kita nuomone isgirsta. Gal as ir per ziauriai pasisakiau apie "DJ", daugiau is savo puses jokiu nusizengimu nematau, nebent tai, kad tiesiai sviesiai pasisakiau apie muzika... Siaip as galiu patart tik nesirodyt tokiose forumuose o rodyt savo kuryba tevams, draugams, kurie nieko nenusimano, ir panasiai. Tada nereikes ir baisiu nuomoniu girdet. Bet tokiu atveju jokio progreso nebus. Jei progresas nesvarbus, taip Pointless gali ir padaryti.

O jei svarbus, tai nereikia isgirdus tiesa labai nusimint, geriau dziaugtis ir daryti isvadas. Jei nori kurti muzika tai butinai ismoksi. Tik nezinau ar tu nori, nes labai jau stengiesi paaiskint kad tu programeris, o ne muzikantas...

Algirdas, galima ir perfrazuot - "zmogus isizeide". O siaip, Algirdas ir Rimas, geriau patys parsisiuskit ir parodykit kaip reikia kritikuoti. Kazkodel jusu iniciatyvos nesimato.

Parsisiunciau dar 3 gabalus:

Promises. Melodija ne banali, tik primityviai igyvendinta. Joks klausytojas net nesistengs suprasti gabalo, nes garsas atstumia iskarto. Dvi sekundes ir tavo gabalas jau guli recycle bin. Mazdaug taip :)
Sacred Music - makalyne, melodija labai primityvi :)
Inspiration - irgi labai paprasta melodija, bet ne kvaila. Tai jau gerai :)

As nematau prasmes kurti tokius gabalus, kaip tavo albume. Vietoj to, kad daryti pilnus nekokybiskus gabalus, kuriu verte yra beveik nuline (patikek), protingiau butu sukurti demesio verta minutes trukmes gabaliuka, bet tikrai kokybiska. Nors tu desimt albumu is nieko surink, tai nebus zingsnis i prieki, o tik atgal, nes tu tik labiau priprasi prie savo nekokybisko garso ir banaliu melodiju. Zodziu geriau ne kurt eilini pilna nekokybiska gabala, o pasiklausyt kad ir ATB muzikos ir ISIKLAUSYTI i ja. Ir siaip patariu kai kuri gabala, dazniau daryk pertraukas ir klausykis profesionaliu gabalu. Taip tavo ausys gales atskirti bloga muzika nuo geros.

Is to ka girdejau turbut TPON geriausias pabalas. Siaip, Pointless, as tau patariu pamirsti tuos trackerius ir suinstalioti bent jau Fruity Loops su VST palaikymu, arba reasona (bet tokiai muzikai kaip ATB manau jis netinka, VSTi nera, o semplai ir jo synth'ai yra nelabai kokybiski, bent jau kol prie ju nepasedi metus, kad paskui vistiek mestum i sali), o dar geriau iskarto Cubase/Logic/Nuendo/Sonar + VST.
Re: Kaip kurti muzika?
Pavarot (IP Logged)
July 26, 2004 02:06AM

Del TPON suklydau, su kitu ji supainiojau. Nors nesvarbu.
This Thread has been closed