midiaudio logo

TO midiaudio

do (IP Logged)
November 11, 2004 08:49AM

Nesuprantu, kaip man naudotis savo vardu. Prisijungiu, ivedu varda , slaptazodi ir ismeta kazkokius xu..... Senesnis 'apipavidalinimas' buvo geresnis.
Re: TO midiaudio
Dalius (IP Logged)
November 11, 2004 10:19AM

do - prašau nepykti. Šitą (naujesnį) forumą užkūrėme tik vakar - patys dabar skubiai taisome visokias išlindusias klaidas / problemėles ir t.t.

Kokios tau problemos - ar kažko nerandi, kažkas neveikia, ar tik emociškai nepatinka nauja išvaizda / nauji navarotai?

Re: TO midiaudio
do (IP Logged)
November 11, 2004 11:22AM

Viskas grazu, taciau, kai noriu atsakyti i zinute ar kurti nauja tema savo vardu "doo" ir savo e'mailu, man tiesiog pasako, kad toks vartotojo vardas jau yra ir jei norite "ale dalyvauti" iveskite savo varda ir slaptazodi, viska ivedu ir vistiek niekai gaunasi. Gal ka tai as negerai darau? Noriu instrukcijos:-)
Re: TO midiaudio
Dalius (IP Logged)
November 11, 2004 11:52AM

Do,

pries ka nors rašydamas (savo vardu) turi būtinai įsiloginti, t.y. "prisijungti" (žiūrėk viršuje). Ar ši (prisijungimo) operacija pavyksta?



Edited 1 time(s). Last edit at 11/11/2004 12:18PM by Dalius.
Re: TO midiaudio
do (IP Logged)
November 11, 2004 01:06PM

Jungiu "prisijungti" ivedu savo vartotojo varda, slaptazodi, kuris uzsiregistravus buvo man atsiustas e'mailu. Spaudziu siusti ir raudonomis raidemis man uzraso: "Sis vartotojo vardas/slaptazodis neegzistuoja duomenu bazeje arba yra neaktyvus". Kokios tolimesnes instrukcijos?
Re: TO midiaudio
Dalius (IP Logged)
November 11, 2004 01:17PM

hmm, keista - bandysim žiūrėti kas čia darosi
Re: TO midiaudio
**Rimas G. (IP Logged)
November 11, 2004 04:01PM

Sveikinu nenurimstantį MidiAudio su gerom permainom!

Naujobinis forumas ir navarotai - OK! Tik niekaip nerandu jokių jau anksčiau pasųstos žinutės redagavimo ir trynimo galimybių. Gal tai tik moderatoriaus privilegija?
BTW, naujobinis tekstų šriftas nelabai smagiai "skaitosi". Prie senojo akys geriau lipo.
Re: TO midiaudio
Dalius (IP Logged)
November 11, 2004 04:06PM

Rimai,

Redaguoti / trinti galima tik įsiloginus. Tačiau panašu, kad įsiloginimo mechanizmas blogai veikia seniesiems useriams - ieškome klaidų.

Bet - man panašu, kad tu parašei šią žinutę jau įsiloginęs - ar tikrai taip?
Re: TO midiaudio
augis (IP Logged)
November 11, 2004 04:35PM

Aciprašome už nesklandumus..

doo - taip, tavo useris buvo neaktyvuotas (nežinau kodėl),
pabandyk dabar išnaujo, turėtų veikti.


--------
AUGiS



Edited 1 time(s). Last edit at 11/11/2004 04:44PM by augis.
Re: TO midiaudio
**Rimas G. (IP Logged)
November 12, 2004 08:35AM

Daliau,
Viską darau tvarkingai įsiloginęs. Ir visi požymiai, kad mano dalyvavimas atpažintas, taip pat yra. Visa klausimo potekstė, ar apskritai tokia funkcija useriams numatyta. Nes kartais visai netyčia ką praleidi, arba kitų postų kontekste paties pasiųstos žinutės nebeturi jokios prasmės ir t.t.
Ir problema ne veikia - neveikia, o kad opcijose (pasirinkimuose?) tokios funkcijos nematau. O gal per žioplas? Tada būt gerai, kad kas realiai paprotintų.

**Rimas G.
Re: TO midiaudio
Dalius (IP Logged)
November 12, 2004 10:07AM

**Rimai G,

Tik ką išmėginau kaip paprastas (užsiregistravęs ir įsiloginęs) useris - redagavimas veikai. Pažiūrėk atidžiau - savo rašytų žinučių opcijas (apačioje):

Opcijos: Atsakyti į šią žinutę•Cituoti šią žinutę•Sekti šią giją•Raportuoti šią žinutę•Redaguoti žinutę

Re: TO midiaudio
doo (IP Logged)
November 12, 2004 11:04AM

Pas mane viskas susitvarkė. Ačiu.
Re: TO midiaudio
**Rimas G. (IP Logged)
November 12, 2004 12:55PM

Viskas OK!
Dabar atsirado. Kai rašiau dar nebuvo. Ačiū!

**Rimas G.
Sorry, only registered users may post in this forum.