midiaudio logo
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
remi_s (IP Logged)
June 04, 2011 12:13PM

yra profesionalus muzikantai, yra semi - prof.muzikantai - instrumentoholikai ir yra instrumentoholikai (nu kaip alkoholikai)

sunkiausia dalia tai instrumentoholikams kaip ir vsiems holikams...jeims dreba rankos ir dingsta atminits uzejus i muz. inst. krautuve, neturi laisvu pinigu nes viskas isheina ant instrumentu, butinai turi nusipirkti bent mediatoriu, niekada nemeta, nors apie tai daug kalba, gyvena iliuziju pasaulyje.Gali visa diena sedeti muz, instruemntu forume arba narsyti komentarus apie instruemntus, ar tobulinti savaji "shopping basket'a.pirmas instrumentas daznai savos gamybos ir po to laiptelis po laiptelio siekia tikslo (pvz mano svajone Tom Anderson arba Suhr).Porfesionaliais muzikantais netampa nes buvimas intrumentoholiku atima daug energijos ir laiko:)

tai va, gali parduoti arba sudeginti instrumenta, gali nusipjauti rankas bet vistiek niekada nemesi groti:)



Edited 2 time(s). Last edit at 06/04/2011 12:19PM by remi_s.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Leliumai (IP Logged)
June 05, 2011 05:29PM

Shiuo klausimu pridesiu keleta pastabu ish savo asmenines patirties.
Pirmiausia, jeigu nesi prof. muzikantas, baiges Akademija,o turi kazkokia kita profesija, ish kurios gyveni, tai nori nenori, o gyvenime buna momentu net ir po kelerius metus, kai rimtai negroji, nors tai, aishku, ziauru.
Antra. Karti mano gyvenimishka patirtis rodo, kad muzikavimo poziuriu rimtai judi i prieki tuomet, kai tavo setupas uz 2000 Lt, ir nera jokiu finansiniu shansu ji rimtai upgreidinti iki 20 000 Lt. Tada nekyla noras prisipirkti deshimt instrumentu, penkiolika abrabotkiu ir ashtuonis mikrofonus, o tiesiog susitelki ir groji kiekviena diena.
Trechia, jeigu nori pasiekti kazko rimto grojimo prasme, turi (tik labai giliai shirdyje, akivaizdziai to neparodydamas) nusispjauti i visus potencialius Bando bendranarius (vokalistus, gitaristus, kiekvienas irasho sau iki pilnos grupes liekancius instrumentalistus) ir groti pats. Na, susibegsi su kuo nors bendrai pagroti, tai gerai, bet shiaip turi buti dzedajus ir eiti vienas. Man kaip tik atrodo, kad dauguma zmoniu meta groti del to, kad muzikuoja kazkokioje chebroje, ir ta chebra ishyra ar tikisi kazko ish kitu muzikantu, o jie nepateisina i juos detu vilciu.
Ir, galiausiai, ketvirta. Tai, ka matome per TV pagrindinius kanalus, tai, kas groja per radija, tai, ka ishgirstame nueje i koki viesha rengini ar shvente, dazniausiai yra toks sh... (mane, pvz., uzmushe Liupkevicius su birbyne greta dvieju samaigraikiu per Duokim Garo), kad stengiuosi groti tiesiog sau namuose ish principo taip, kaip turi buti grojama. Bet tam kiekvienas ish musu turi buti stiprus.
Na, zodziu, viskas IMHO.
R.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
stratlt (IP Logged)
June 05, 2011 05:54PM

Leliumai Wrote:
-------------------------------------------------------
> Shiuo klausimu pridesiu keleta pastabu ish savo
> asmenines patirties.
> Pirmiausia, jeigu nesi prof. muzikantas, baiges
> Akademija,o turi kazkokia kita profesija, ish
> kurios gyveni, tai nori nenori, o gyvenime buna
> momentu net ir po kelerius metus, kai rimtai
> negroji, nors tai, aishku, ziauru.
> Antra. Karti mano gyvenimishka patirtis rodo, kad
> muzikavimo poziuriu rimtai judi i prieki tuomet,
> kai tavo setupas uz 2000 Lt, ir nera jokiu
> finansiniu shansu ji rimtai upgreidinti iki 20 000
> Lt. Tada nekyla noras prisipirkti deshimt
> instrumentu, penkiolika abrabotkiu ir ashtuonis
> mikrofonus, o tiesiog susitelki ir groji kiekviena
> diena.
> Trechia, jeigu nori pasiekti kazko rimto grojimo
> prasme, turi (tik labai giliai shirdyje,
> akivaizdziai to neparodydamas) nusispjauti i visus
> potencialius Bando bendranarius (vokalistus,
> gitaristus, kiekvienas irasho sau iki pilnos
> grupes liekancius instrumentalistus) ir groti
> pats. Na, susibegsi su kuo nors bendrai pagroti,
> tai gerai, bet shiaip turi buti dzedajus ir eiti
> vienas. Man kaip tik atrodo, kad dauguma zmoniu
> meta groti del to, kad muzikuoja kazkokioje
> chebroje, ir ta chebra ishyra ar tikisi kazko ish
> kitu muzikantu, o jie nepateisina i juos detu
> vilciu.
> Ir, galiausiai, ketvirta. Tai, ka matome per TV
> pagrindinius kanalus, tai, kas groja per radija,
> tai, ka ishgirstame nueje i koki viesha rengini ar
> shvente, dazniausiai yra toks sh... (mane, pvz.,
> uzmushe Liupkevicius su birbyne greta dvieju
> samaigraikiu per Duokim Garo), kad stengiuosi
> groti tiesiog sau namuose ish principo taip, kaip
> turi buti grojama. Bet tam kiekvienas ish musu
> turi buti stiprus.
> Na, zodziu, viskas IMHO.
> R.

Už 2000lt galima neblogai susikomplektuoti...

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Leliumai (IP Logged)
June 05, 2011 06:14PM

To stratlt

butent. bent jau tiek, kad setupo kokybes pakaktu maloniai repetuoti.
R.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
kwlw (IP Logged)
June 05, 2011 08:31PM

stratlt wrote:
-------------------------------------------------------------------
> Bet daugybė atvėjų kai aktyvūs forumų dalyviai staiga dingsta iš eterio.... Sutinki - tipinis atsakymas "viską mečiau, atsibodo"...

Ne visi ;). Ash tiek i foruma, tiek fizishkai i MA neuzheinu del kurkas banalesniu priezhaschiu :). Laiko ner ir jegu. Dingau zhinoma staiga :(, bet kozhna diena gitara ant pechiu dedu, nors 5 minutem.

vytux123 wrote:
-------------------------------------------------------------------
> yra zmoniu, kurie gerais laikais 2006-2008 pirko instrumentus kaip vaikystes svajone, bet veliau suprato, kad instrumentas, 3 akordai ir full stack'as (neapeliuoju i gitaristus smiling smiley ) negarantuoja jog kas vakara tvatinsi kita mergaite, atsiranda nusivylimas ir metimas...

O tai tie kas moka 4 akordus - tai jau tvatina tas kitas mergaites po tris per vakara >:D<? Kam ko zhinoma reikia, bet realiai jei noras brazdint yra, tai nera problemos kaip tu groji. Sekmingai tai darau jau treti metai, ir kaip tychia toliau 3 akordu nepasistumiau (ne del mergaichiu groju). Uzhtenka man kazkaip. Koks nors "smoke on the water" lygiai taip shiandien skaniai suskambejo kaip ir priesh 3 metus. Turiu bloga itarima, kad dar ilgokai skambes, nes dushioje styga virpa rezonuodama...

remi_s wrote:
-------------------------------------------------------------------
> Porfesionaliais muzikantais netampa nes buvimas intrumentoholiku atima daug energijos ir laikosmiling smiley

Analogishkai skambetu - jei moteris yra zhmogus, tai visi zhmones moterys. Buvimas instrumentoholiku niekaip nesusijes su kitom veiklom.

O jei i tema, tai manau problema su metimu groti yra kiti variantai saviraishkai, hobiui ir pan. Shiuo metu yra daug daug ir dar daugiau galimybiu ishleisti pinigams. Armija zhmoniu kariauja, kad atsiriektu pyrago gabala sau, t.y. del pirkejo kapeikeliu.

Ish to ishplaukia kita problema - kiek jaunu zhmoniu tvirtai zhino ko nori? Ar jus tikrai tikrai zhinojot ko norit, kai jums buvo tarkime 13? O gal visgi buvo ish salies itaka, tarkime megstamos grupes muzikantas paliko ispudi brazdindamas gitara (pusdamas trimita, ar tampydamas kokias garmoshkes dumples). Pvz. man akivaizdu, kad uzhaugau su sepultura ir metallica, tai buvo gera klausyti, ir tai buvo kieta. Norejau kada nors pavaryt bent panashiai. O dabar (kaip jau minejot) - daug kas groja laptopais, ir sukioja tas plokshteles kazkokias. Nafig ta gitara, su kuria tiek vargo (zhr. vytux123 posta), kai papraschiau pastumdyt rankeneles ir pasukiot plokshteles (ta gerai daryti reikia turbut tiek pat ar net daugiau darbo nei su gitara)? Ypach jei visas reikalas tik del mergaichiu? Chia tokie seni kelmai kaip ash gali ishsidirbineti kaip patys nori (pofig ka aplinkiniai galvoja), o jaunimui respectas ish shalies yra super svarbu. Jei respecto nera (arba kiti keliai patrauklesni), tai noro ("noro" ?) groti irgi dazhnai nebera. Mergaichiu tai reik ;). Gitarine muzika vel kuriam laikui lipa nuo scenos IMHO. Kol ja vel kas nors "atras". Beje, gabiu (ir muzikai) zhmoniu gimstamumo procentas bet kurioje tautoje yra praktishkai tas pats ir gana pastovus. Esme kokioje aplinkoje auga, ka girdi, ir kaip ugdomi tie zhmones. Jei ugdomi dvasia "nafig tu chia uzhsiimi tom gaidom, geriau einam pagert", tai turetas parakas netrunka sudegt. Ir turim ka turim.

O kur dar realaus sektoriaus krize su visuotine panika 2008'ais. Krize tai niekur nesibaige, tiesiog zhiniasklaidos kanalais valdoma dalis keitesi. O realus sektorius tai traukiasi. O rinkodara tai nuo to tik agresyveja. Vat ir turi chebra pasirinkt arba gitara, arba kazkas kita (mocas, mashina).

Sau



Edited 1 time(s). Last edit at 06/05/2011 08:34PM by kwlw.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Mindaks (IP Logged)
June 05, 2011 10:20PM

> Koks nors "smoke on the
> water" lygiai taip shiandien skaniai suskambejo
> kaip ir priesh 3 metus. Turiu bloga itarima, kad
> dar ilgokai skambes, nes dushioje styga virpa
> rezonuodama...

panašiai ir man... nothing else matters su gitara / nieko panašaus (foje) su pianinu galiu kas dieną groti kelias valandas ir taip jau penkeri metai, kaip rezonuoja.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
arturioxas (IP Logged)
June 06, 2011 11:37PM

Aš prie visko pastebiu ne tiek muzikantų pasitraukimą, kiek jaunimo muzikos užmaršumą. Na, dar tebesu jaunuolis, taigi šitai pastebiu labiau nei pasitraukimus. Atmenu, kai buvo man gal 10metų, t.y. prieš 7 ar 8 metus, tai tada Palangoje oi koks stiprus buvo akordeonistų orkestras kur teko groti, ansambliai prizines vietas vietas Italijoj imdavo, ir aš, kaip pakankamai gero lygio muzikantas, jausdavausi, kad turiu su kuo lygiuotis ir ko siekti. Praėjo metai... buvau prieš kokius 2 metus atėjęs į orkestrą. Negana to, kad jis ištuštėjęs, tai dar ir kūrinius groja juokingus, kur galiu iš lapo iš karto sustatyti juos. Aišku, patirtis grojimo yra patirtis, bet pastebiu, kad savo lygio muzikantų, deja, jau nebėra. Antra, muzikos mokyklą baigė gan gausus burys kartu su manimi. Dauguma draugų jau seniai nebelietė instrumento ir net neketina. IR daug ką jau pamiršo. O galėtų... Trečia, mano stojimo laiku, prieš 10 metų, buvo daug stojančių, pats ne iš karto įstojau, dabar mokinių jau ieškoma, rengiami koncertai, mokytojai vaikšto po pradines ir ragina mokytis muzikos mokykloje. Seniau būdavo pasakoma, nori būti akordeonistas, būk bent trečiokas, kad tiesiog paprasčiau mokyti būtų. Dabar priima bet ką, nes trūksta labai. Nebenori vaikai muzikuoti, bijo.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
aldas d. (IP Logged)
June 06, 2011 11:42PM

Kiek žinau, į akordeoną normalus stojimas mūsų muzikalkėj. Gal nevienodai pasiskirstė, o gal dėstytojai atbaidė...
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
screwdrive (IP Logged)
June 07, 2011 09:06AM

O, kwlw atsirado. Jau galvojau, metė. Reiketų sukurti threadą - forumo dalyviai, kurie metė. Ir kalti prie gėdos stulpo. Panašiai, kaip per top gear.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
laurynas.lt (IP Logged)
June 07, 2011 06:26PM

"Reiketų sukurti threadą - forumo dalyviai, kurie metė. Ir kalti prie gėdos stulpo".

Nereikia.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
stratlt (IP Logged)
June 07, 2011 06:30PM

laurynas.lt Wrote:
-------------------------------------------------------
> "Reiketų sukurti threadą - forumo dalyviai, kurie
> metė. Ir kalti prie gėdos stulpo".
>
> Nereikia.


Jo, koks to tikslas...

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
fiddler (IP Logged)
June 07, 2011 06:58PM

Va taip lasas po laso ir isnyko gitaristu bendruomene. Sentavei parasysiu knyga "Tomas Varnagiris-the last guitar hero of Lithuania".
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
kwlw (IP Logged)
June 07, 2011 07:26PM

Shiaip nepatingejau ir pakalbejau su pazhystamais, kurie mete grot. Taigi +- (mano kiek pakraipyti) interviu tekstai, kurie IMHO labai tipiniai:

Pirmas pazhystamas (kartu pradejom grot, nusipirko gitara keliom savaitem priesh mane):
[b]Kodel nebegroji?[/b]
Nebera laiko. Paimu gitara karta i menesi keliom minutem.
[b]O tai kur dingo, tas tavo laikas, kad buvo buvo, ir neber?[/b]
Tai, kad dabar pradejau reguliariai sportuot, plius su mergina vaikshtom i tango pamokas, savaitgali kur nors vazhiuojam. Jegu irgi nebera kai po visko namo grizhti [b](kai pradejo grot - merginos nebuvo aut. past.)[/b]
[b]Bet tai atrastum to laiko jei labai noretum ane?[/b]
Tu teisus, truputi ir motyvacijos nera. Vienam groti kazkaip nudna, butu grupsas, ar bendraminchiai, kurie vienas kita palaikytu, pajamintumem ar kazka tokio. O dabar kai vienas, tai kazkaip rankos nusvyra.
[b]O tai vsio, gitaras parduosi?[/b]
Ne, ne uzh ka! Pasilaikysiu iki pensijos, tada laiko bus ir grosiu. Seip jei bus laiko - tai butinai grishiu, patinka man. Tik ... nera laiko.

Kitas pazhystamas (muzikuoja jau daug metu, bet nebegroja elektrine gitara):
[b]Tai vsio, elektrine girdejau pardavei?[/b]
Aj, kad nera laiko grot su ja, o ir sheip neturiu ka ja grot. Pasilikau tik bosa ir akustine. Bosas dabar man kur kas aktualiau. O akustine tai butinai vezhuosi su chebra paskambint

Trechias pazhystamas(paskolinau priesh gera pusmeti savo akustine):
[b]Dar pagroji kada nors su mano gitara? [/b]
Nelabai, galesiu uzhvezhti prie progos. Dabar kai vel begiot pradejau, tai nera laiko, jegu.
[b]O tai savaitgaliais?[/b]
Savaitgaliais su zhmona kur nors visada vazhiuojam, tai tuo labiau nera kada.
[b]Bet tai mokinaisi mokinaisi ir vsio?[/b]
Aj, kad labai daug vargt reikia, kad rezultatas apchiuopiamas butu. Seip fun, bet per daug vargo

Apibendrinant, tai kaip ir sakiau - dazhnai kitos populiarios tarp jaunimo veiklos (shokiai, sportas, keliones/turizmas) yra rimta konkurencija muzikavimui. Plius jei surandamas pastovus parneris(-e), tai jei tai ne muzikantas(-e) ir neisheina kartu pajamint ar panashiai - naturaliai laikas skiriamas bendravimui [b] be muzikavimo [/b].

Dar viena dalyka pastebejau, kai kas nors ish kaimynu ir panashiu prashalaichiu ivairiais reikalais uzheina i mano jovaleli/dirbtuvele (ten visada kabo/guli bent 4 gitaros "ant akiu"), tai jei tai kas nors 30 ir daugiau metu amzhiaus, labai dazhnai klausia apie gitaras, prasho parodyt, pachiupinet, ir kitaip domisi (ypach vyresni >50). Jei tai jaunesnis zhmogus, kaip taisykle nelabai domisi aplamai. T.y. zhvilgsnis neuzhkliuna. Vienas ~25 bichas dar paklause ar ish to galima uzhdirbt, atsakius, kad tik ishleisti pinigu imanoma - daugiau nebeklausinejo :). Ne tas dabar (daugumai) rupi shitame persotintame stimuliatoriais pasaulyje.

Sau



Edited 1 time(s). Last edit at 06/07/2011 08:57PM by kwlw.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Cerberis666 (IP Logged)
June 07, 2011 10:50PM

Visi aplink vis lekia, skuba kaip nuo **** nutrūkę vardan geresnio auto, kilimo, teliko ar kailinių žmonai, draugei ir panašiai, o nueiti pašokti ar palakstyti po viso to "beprotnamio" yra paprasčiau ir pigiau. Tai akivaizdi intelektualinė ir dvasinė degradacija. Atsiprašau jei ką įžeisiu, bet mano supratimu visuomenė/sociumas yra iki tokio lygio degradavę, kad kūrybai nebėra vietos, 60% gal ir daugiau gyvena vardan srėbalo, pisiaus ir alaus... aaaa dar kašio, nes tai irgi vienas iš pigesnių būdų patenkinti savo [i]ego[/i], pats negaliu, tingiu, bet aš "už Lietuvą", už musiškius...
O, kad "tokie" nustoja muzikuoti gal ir gerai, nes mano supratimu muzikantas ar betkoks kitas menininkas turi būti tas katalizatorius, kuris pažadina visą tą "pilką masę" iš letargo miego, o jei jis to negali padaryti ir linguoja kartu su jam pritariančiais zombiais, tai yra lygiai toks pat zombis...

[i]“Pūvančioje visuomenėje menas, jeigu jis yra tikras, turi atspindėtin ta puvimą. Ir jeigu jis nori išlaikyti savo socialinę funkciją, jis privalo vaizduoti pasaulį, kuris gali keistis. Ir padėti jį keisti.”[/i] Ernestas Fišeris

P.S. Tai labai ne populiaru, nes Dabar ne roko maršų metas, o gaila...

Raimondas Rozenbergas



Edited 2 time(s). Last edit at 06/07/2011 10:57PM by Cerberis666.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
laurynas.lt (IP Logged)
June 08, 2011 01:15AM

"60% gal ir daugiau gyvena vardan srėbalo, pisiaus ir alaus..."

Kada daugiau nei 40% gyveno dėl "aukštesnių" dalykų?
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Cerberis666 (IP Logged)
June 08, 2011 08:22AM

Laurynai, aš optimistas ;)

Raimondas Rozenbergas
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
jumbo (IP Logged)
June 09, 2011 10:01AM

Kol kas nereikia nei motyvacijos paimt gitara (darbe (midiaudio) net nesinori jų liest), nes kiekviena diena priverstinai repecijos ir neišvengiami savaitgaliniai, honorariniai koncertai :)-D
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
mastER-R (IP Logged)
June 09, 2011 09:55PM

jumbo Wrote:
-------------------------------------------------------
> neišvengiami savaitgaliniai, honorariniai
> koncertai :)-D


Cha, kas tiesa - tas ne melas: pinigai - viena geriausių motyvacijų... :D
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
laurynas.lt (IP Logged)
June 10, 2011 07:35AM

"Cha, kas tiesa - tas ne melas: pinigai - viena geriausių motyvacijų..."

Moksliniai darbai šneka kitaip...
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
kwlw (IP Logged)
June 10, 2011 06:58PM

laurynas.lt Wrote:
-------------------------------------------------------
> "Cha, kas tiesa - tas ne melas: pinigai - viena
> geriausių motyvacijų..."
>
> Moksliniai darbai šneka kitaip...

Kaip kurie. Bet dazhniausiai sutariama, kad jei baziniai zhmogaus poreikiai (sotumas, bustas, saugumas) patenkinami, tai tada pinigai ishties praranda didzhiaja dali motyvacijos.

Kita problema, kad shiuolaikinis zhmogus auklejamas buti vartotoju (chia mokslinchiai nesutaria, gerai tai ar blogai). T.y. gausiai sheriamas visokiais apetito, skonio, aromato stiprikliais (plachiaja, o ne tik maistine prasme). T.y. reikia to, ano, kito. Ish serijos "praejo puse metu, laikas atsinaujinti ir pasikeisti <.isirashyti chia.>", pvz. baldus, mashina, partneri, gitara i iphone, hobi, planeta :). Taip gausiai pristimuliuotas apetitas gali tiesiog tapti begaliniu. Tada vat pinigai ir gaunasi ultimate goal, nes be ju tokie zhmones jauchiasi nieku.

Visko yra, visko reikia, bet nemazhai zhmoniu yra konservatyvus ir mano, kad tas nera gerai. T.y. vertinanchiu tam tikra pastovuma kazkame. Pvz. buvime kazkuo, uzhsiemime kazkuo (pvz. muzika), santykiuose su zhmonemis. Greichiausia tiesiog tie zhmones nepajuto, kad paseno ir susiduria su klasikiniu kartu konfliktu "musu laikais zhole buvo zhalesne ir mergos grazhesnes". Man belieka tik prisideti ir pasakyti, kad nu tikrai mergos grazhesnes buvo :D. Reishkias ash irgi pasenau :).

Sau



Edited 3 time(s). Last edit at 06/10/2011 07:09PM by kwlw.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
laurynas.lt (IP Logged)
June 11, 2011 03:08AM

Rimti, su didele empirine dalimi tyrimai teigia, jog pinigai labai greitai tampa mažu motyvatorium, lyginant su darbo aplinka, darbo specifika ir t.t.. Bet čia offtopas.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
mastER-R (IP Logged)
June 11, 2011 12:25PM

Kodėl čia tą mano frazę užsipuolėt... Juokais pasakiau :)-D Puikiai suprantu, kad pinigai savo vertę, kaip motyvatoriaus, labai greitai praranda.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
safranas (IP Logged)
June 14, 2011 09:32AM

Nepamenu ar Seneka pasakė ar kitas jo kolega amžininkas apie filosofiją - "filosofai tai tie kurie šneka apie gerus dalykus, bet taip negyvena. Bet šnekėti reikia, nes kartais apie tai išgirsta tie, kurių elgesys pasikeičia". Tai man visa šita tema iš tos serijos.. :) Smagu paskaityt, klausimas kas nuo to pasikeis :)
Pvz aš mielai prisipirkčiau dar kelias gitaras vien dėl to, kad jos man gražios, nepaisant kaip skamba. Ir gal gročiau su jomis retai, bet tiesiog turėčiau, nes jos man gražios. Tai čia gal dar blogiau nei negroti išvis? O gal ne? Čia vartojimas, pervartojimas ar ne? :)
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Tadas! (IP Logged)
June 15, 2011 11:52AM

Sveiki :)
Aptinge zmones yra. Iprato kad nieko nereik daryt, kad viskas perkama - parduodama. O kadangi ismokt grot ne pinigu o gelezines valios reik tai ir lengviausia pasakyt "Aaaii.."
Siuo metu mokaus uzsienyje tai cia ypac tai pastebima - niekas nenori i kazka det pastangu, nori visko ant lekstutes padeta kad butu. Va, pazystamas nupirko nebloga elektrine gitara is kazkokio vaikio kuris ja pabande grot 2-3 kartus ir nusprende kad Guitar Hero geriau zais nes su gitara per sunku ismokt ;)
O kas cia kaltas neaisku..
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
safranas (IP Logged)
June 15, 2011 03:39PM

Manau, kad visais laikais panašiai buvo - tiesiog dabar kai informacijos sklaida milžiniška, lengviau pastebėti tą tingėjimą, pasidavimą, hobių, interesų, gyvenimo etapų kaitą. manau visada panašį proporcija "vartojo" ir vienetai valingai siekė nušvitimo kurioje nors srityje.. :)
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
auriuxxas (IP Logged)
June 21, 2011 03:20PM

Robertai, Tai ne mada, tai žmonių tingėjimas save pateisinant kitais užsiėmimais. Kas nori - groja, kas nenori to nepriversi.

Pamenu, kai mane tėvas vertė akordionu groti, kai buvau trijų metų, ko tik nebuvo, buvau metęs grojimą kuriam laikui, gal kokiems 5 metams, po to pradėjau mokytis muzikos mokykloje fortepijono specialybės. Natų dėl subjektyvių priežasčių nesimokiau ir nesimokau iki šiol, nes iš lapo groti vistiek negalėčiau, nes skaitau brailio raštu, o tam, kad skaityti brailio raštu reikalinga viena ranka laisva, o fortepijonu ar gitara matyt reikia groti dviem rankom :) . Tai gitarai žymiuosi viską kompe, o fortepijonu mokausi kūrinius atmintinai ir net tai neatmuša noro muzikuoti.

Dabar atsakymas dėl visos šitos tėvo prievartos yra toks: durnas buvau, kad neklausiau, o gal būt ir instrumentas nepatiko, nieks nežino.

Neseniai pradėjau čiupinėti akustinę gitarą, tačiau visdar ieškau, kas galėtų šiuo instrumentu ne bele kaip, bet pro pamokyti (profesionalu nesiruošiu tapti, bet atsibodo daryti įrašus su netikrom gitarom) ir nesinori gadintis pas bet kokį gitaristą, nes patinka iššūkiai. Darbo nebijau. Veiksmas Vilniuje, rašyti į pm.

Principas muzikos metimo mano nuomone paprastas, dauguma žmonių ieško pasiteisinimo, kodėl jie negali pasiekti vieno ar kito rezultato, bet neieško būdų, kaip tą rezultatą pasiekti nesiteisinant.

Muzikos nemesiu niekada, nors turiu ir nuosavą verslo dalį, nors ir dirbu kitus darbus ir Žmona ne muzikantė, bet griežtai planuoti reikia laiką, ir viską spėsim kolegos...

Karoč... filosofiškai ir atvirai gal kiek čia aš...
:)

Sėkmės muzikuojantiems ir nemuzikuojantiems.
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
safranas (IP Logged)
June 22, 2011 11:45AM

respectas... stipru (tu)
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Metal Gods (IP Logged)
July 16, 2011 03:02PM

Vienas is pozymiu, tokios temos aptarimas (net nevadinu diskusija) forume.

_____________________________________________________
https://www.facebook.com/Giedre.Vokietyte.X.faktorius
https://www.facebook.com/emsusband
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
Gintas (IP Logged)
July 28, 2011 09:36AM

į temą

http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/alapinskas-ltv-pucia-suplekusi-tautines-kulturos-gara.d?id=47957339
Re: Nauja realybė ir Jūsų nuomonė tuo klausimu
monicas (IP Logged)
July 28, 2011 11:15AM

Gintas Wrote:
-------------------------------------------------------
> į temą
>
> http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/alapinskas-ltv
> -pucia-suplekusi-tautines-kulturos-gara.d?id=47957
> 339

shitas geras:) straipsnis va (tu)

„Mes laimingi kolūkiečiai, mums tarybų saulė šviečia...“
Sorry, only registered users may post in this forum.