midiaudio logo

Daina skirta sausio 13 ivykiams....

Cerberis666 (IP Logged)
January 17, 2006 04:21PM

Si daina skirata sausio 13 ivykiams,taciau tai nereiskia,kad jos negalima kritikuoti ar issakyti savo nuomones....

Aciu... Grupe GBS




http://www.megaupload.com/?d=CGLULGJD
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 17, 2006 07:22PM

ten xenono solo gitaros?
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
jumbo (IP Logged)
January 17, 2006 07:27PM

labai peikei mano gitaros sounda:] na bet ir pas jus ne auksinis:)
siaip nieko, idomiai klausosi. Malaciai.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Xenon (IP Logged)
January 17, 2006 08:59PM

jo ... nu hrenovai pavariau, nu uzmusk mane :))
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 17, 2006 09:34PM

...ka ir norejau pasakyti :) Davai tu man akomponemento funkcijas, as tau improvizo ideja natomis ir tabo forma, o tu sugrok kaip supratai. Nes daina puse velnio, o solo - ne pro kur :(



Edited 1 time(s). Last edit at 01/17/2006 09:35PM by Siaip ciuvas.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Xenon (IP Logged)
January 17, 2006 09:39PM

nepizdavok, solo partija kartu su hebra visa vakara rasem ir irasinejome :D
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 17, 2006 09:43PM

tada hebrai perduok linkejimu :)

duokit man tracka be solo gitaros, ir funkcijas kokios backgruonde, atsiusiu solo irases koki as isivaizduoju tokiam dramatiskam kuriniui. Esamas ten nu niekaip neprilimpa. Ne pro kur. Kaip mersui zaporoziecio ratai :(

ps. Ten ne Cerberio balsas rečitatyvu varo? :D



Edited 1 time(s). Last edit at 01/17/2006 09:44PM by Siaip ciuvas.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
jumbo (IP Logged)
January 17, 2006 09:50PM

as ir noreciau bakcgroundo:]
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Xenon (IP Logged)
January 17, 2006 09:51PM

O koki soliaka tu nori? Kas netink? Kad monotoniskas ir letas? Placiau paaiskink. Siaip ten soliakas puse velnio, bet soliako galas ...
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 17, 2006 09:55PM

uzleidziu vieta profesionalams - siuskit tracka jumbui :)

Soliake visiskai nera jausmo. Jis negyvas. Be to atliktais keistai - toks ispudis kad gitara isderinta - aisku galima teigti kad toks ir buvo autoriu tikslas, bet skamba neitikinanciai...
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
jumbo (IP Logged)
January 17, 2006 09:58PM

anijokicia profesionalai:) siaip ciuvas pirmas paprashe:D

Siaip ciuvai: gal soliakas atsipindi tankisto sedincio tanke pries televizijos boksta nuotaika?;]
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Liuuutas (IP Logged)
January 17, 2006 10:01PM

nezhinau gal ash che per mazhai nusimanau kad galechiau ka nors reikshmingo pasakyti, bet man rodos, kad soliakas buvo per letas... tada gal butu shiokia tokia kulminacija gavusis, kurios ash shiame kuriny pasigedau... ir sutinku su siaip ciuvu, kad soliakas lyg negyvas...



Edited 1 time(s). Last edit at 01/17/2006 10:04PM by Liuuutas.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
svirdulis (IP Logged)
January 17, 2006 10:03PM

o man siųstis neleidžia, arba smegenų tūrio per mažai. et, gaila..
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Xenon (IP Logged)
January 17, 2006 10:04PM

jumbo jo, 100 balu :D
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 17, 2006 10:14PM

svirduli - paieskok Download now uzraso, virsuje desineje kazkur tarp reklamu. as irgi pavargau kol radau :)
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
svirdulis (IP Logged)
January 17, 2006 10:20PM

aaaa.... pamačiau pagaliau kame kampas. vis tiek teks laukt kol galėčiau siųstis. neturiu nuosavo IP išorinio, o kažkas dabar siunčias failą..
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 17, 2006 11:23PM

Nu pagaliau atsirado ir man laiko pasisakyti :D del solo pasakysiu taip jei kas mate dokumentinius sausio 13 kadrus tai pameginkite prisiminti vaizda kada negyvi zmoniu kunai guli surikiouti ant grindinio tai suprasite kas toje vietoje buvo norima sugroti,pasakyti... ir galu gale nebutina privaryti afigienai daug natu i viena beat'a, kad pasakytum tai ko norejai...nors pilnai sutinku,kad patobulinti galima,nes areme kai nigeriai iki 1 valandos nakties ir solo irasinejome gale :) tai gal ir atleistina :D
Betkokiu atveju aciu uz pagrysta kritika, o ne taip kaip anakurie kiti musu kaime daugmaz sh... ir panasiai...pridziuve prie rusisko popso tai sunku su jais ypac kada per konca sis gabalas buvo taip susiktas (atsiprasu visu uz riebu zodi) ir svarbiausiai ne del musu kaltes, kad vienu metu norejau paleisti gitara i garso operatoriu...

Raimondas Rozenbergas
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
velnietis (IP Logged)
January 17, 2006 11:31PM

Labai ispudinga intriguojanti pradzia,atrodo kad toliau bus isvis SUPER ,veda prie kazkokio veiksmo, bet kai istoja bugnai,vokalas-visas backgroundas dingsta;dingsta ir tas susidomejimas , toks ispudis, aj dar vienas popsas,
as pradzia arba dar truputi pratesciau ir uzdeciau kokia styginiu melodija,bent jos uzuominas tokias,arba tiesiog ant tos pradzios kazka, ir pabandyciau vokala kaip nors po tu styginiu ivest dar be bugnu,o gal ir ne:),bet kazka tokio. Prikurta daug gero teksto ir tos kaip"repo"ar panasiai vietos Super,bet jei jau ritmas tai kazkaip norisi priedainio, kad KABINTU.Pradejot Dideli darba tai ji reikia ir uzbaigt! ir kitais metais paleist, bus hitas.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 18, 2006 12:23AM

Siaip ciuvas> ...Ten ne Cerberio balsas rečitatyvu varo?



Nu xebra ne...vokit as gi ne reperis tiesiog sove, kad taip turetu buti "jegoviau" ir tiek :). Ir apskritai as dainuoti nemoku :D nebent def metalui uzrulinciau biski :)


velnietis>...Labai ispudinga intriguojanti pradzia,atrodo kad toliau bus isvis SUPER ,veda prie kazkokio veiksmo, bet kai istoja bugnai,vokalas-visas backgroundas dingsta;dingsta ir tas susidomejimas...jei atvirai ne tu pirmas del pradzios davei pastaba ir tai reikstu,kad istiesu kazkas netaip...padarysime isvadas tsakant... :D
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Kandizijauskis (IP Logged)
January 18, 2006 09:34AM

hm.. nu man tai niekaip neatsiranda download now :) iš kur jūs ir traukiat tokius šaltinius upload'ui... jei nesunku, pūstelk į julioboogie@gmail.com :) ačiū.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Giga (IP Logged)
January 18, 2006 10:46AM

Rūta šauniai! Xenon nuvylė, kai ką kopijuoja, sugroja idealiai, kai reikia ką savo sugalvoti - muilas (taip pat mūsų miestelio veseliniai tik koverius tesugeba dainuoti) Kur gyvi būgnai? Ką, būgnačius padaugino, ar nepaveža, ar Raimis atleido? :-)
Grupė GBS (suprask - grupė be stiliaus). Taigi yra tas stilius - tiksliai gr.Afera. Visa ritminė sekcija tip top tokia pati kaip keliose tos grupės dainose. Sėkmės, įvairovės ir fantazijos!!!
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 18, 2006 10:50AM

Raimondai - tai kaip suprantu man soliakos backo nelaukti :)?
beje - vokalas man irgi labai patinka. Sexappealo turi kaip šieno. Gali eiti toli mergina, jei ras kelią iš Mažeikių :)



Edited 1 time(s). Last edit at 01/18/2006 11:31AM by Siaip ciuvas.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Giga (IP Logged)
January 18, 2006 12:02PM

Siaip ciuvas Parašė:
-------------------------------------------------------
> beje - vokalas man irgi labai patinka. Sexappealo
> turi kaip šieno. Gali eiti toli mergina, jei ras
> kelią iš Mažeikių
>
Ras... Turi galvą pana, o toj galvoj, kaip girdim, dar ir gerklė neboga įstatyta :-)))))))))


Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 18, 2006 01:30PM

Na Gintarai,kad ir kaip ten bebutu, dekui uz komentara.
Del gyvo bugninko...hm keistas klausimas,lygtai mes ji galime irasineti gyvai,tai net nezinau ka ir atsakyti (su atleidimu matai ziauriai sunku pasidare,nes kaip ir bendraminciai visi susirinko tai zina dabar gaunasi kaip galvos, rankos ar dar kokios kuno dalies atsisakyti...:)).
Del "Aferos" na cia irgi nesupratau komentaro, tai gerai ar blogai?!
Pagalvok toki dalyka,kad Edvardas ir as kazkada grojome "Aferoje" gal ir yra pridziuves koks prieskonis.
Del Aleksandro tai pasakysiu tavo zodziais gal ir netiksliai,bet kazkada su tavim buvom kalbeje ta tema,kad kaikur "pjuklyjimas nu ne v tu step", o gal tau pati solo melodija nepatiko, nemuzikaliai ar dar kas?

P.S. O nuoskaudas galejai su senais metais palikt kazkur ten...Dar karta aciu ir sekmes tau...
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Cerberis666 (IP Logged)
January 18, 2006 01:33PM

Siaip ciuvas Parašė:
-------------------------------------------------------
> Raimondai - tai kaip suprantu man soliakos backo
> nelaukti ?
> beje - vokalas man irgi labai patinka. Sexappealo
> turi kaip šieno. Gali eiti toli mergina, jei ras
> kelią iš Mažeikių
>
>
>
>Ras ji ta kelia ir greit, kai tik baigs vidurine....:(
Del sound trcko be solo tai pakentek biski ir imesk i privacias zinutes savo e-muila su xebra pasitarsim ir imesim jei ka...


Raimondas Rozenbergas
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Xenon (IP Logged)
January 18, 2006 03:20PM

Giga Kai as irasinejau kaverius arba savo gabalus, as irasinejau namuose. Namuose as turiu dofiga laiko ir galiu ramiai be nervu irasyt savo gitara. O studijoje ... Gerai kad taves nebuvo :) Gale (kai irasinejome soliaka) jau buvo beveik pofig kaip irasime :) As neilgai groju, del to as negaliu iskart tvarkingai be klaidu irasyt, visada kokia nors kliurka islis. Cia jau kaip taisykle :) Bet vis del to aciu uz komentara :)
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Giga (IP Logged)
January 18, 2006 03:46PM

Xenon Parašė:
-------------------------------------------------------
> Giga Kai as irasinejau kaverius arba savo gabalus,
> as irasinejau namuose. Namuose as turiu dofiga
> laiko ir galiu ramiai be nervu irasyt savo gitara.
> O studijoje ... Gerai kad taves nebuvo Gale (kai
> irasinejome soliaka) jau buvo beveik pofig kaip
> irasime As neilgai groju, del to as negaliu
> iskart tvarkingai be klaidu irasyt, visada kokia
> nors kliurka islis. Cia jau kaip taisykle Bet vis
> del to aciu uz komentara
>

A, tai šis darbas padarytas tradiciškai - kai studentai prieš egzaminą, paskutinę sekundę. :-))
Ir dar, nors dar ne mokytojas esu, bet pažiūrėjęs tavo paskutinį video, sakyčiau: groji "vokrug do okolo". Nė pradžios, nė galo, nė nuotaikos ar idėjos.
Tu tikriausiai sakysi, kad šiaip liurlini, betgi argi reikia kiekvieną savo pirstelėjimą kišti netan?!
(už privačią pamokėlę man čerkutė priklausytų :-)))))))))

P.S. Būčiau buvęs, būtum per visą naktį iš studijos neišlindęs :-))))))))))




Edited 1 time(s). Last edit at 01/18/2006 04:00PM by Giga.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Xenon (IP Logged)
January 18, 2006 07:41PM

Giga Blyn, bet kokia nahren nuotaika arba ideja tavo supratime po 13 menesiu grojimo?! Ziurek i daiktus realiau.



Edited 1 time(s). Last edit at 01/18/2006 07:42PM by Xenon.
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Siaip ciuvas (IP Logged)
January 18, 2006 08:12PM

Xenon - aš tiek pat groju :) Duokit tracką, pačiam įdomu pasidarė ar sugebėčiau geriau :)
Re: Daina skirta sausio 13 ivykiams....
Xenon (IP Logged)
January 18, 2006 09:58PM

Siaip ciuvas As girdejau tavo grojima - tu negroji taip, kaip tu kritikoji :)
Sorry, only registered users may post in this forum.