midiaudio logo
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Kandizijauskis (IP Logged)
February 20, 2006 03:38PM

Rimai, jo, esat teisus.
Iš tiesų ir pats aš ten nelabai supratau iš pat pradžių (jau norėjau Siaip Ciuvui skambyt), nes pasileidęs backing tracką, kur aiškiai parašyta pavadinime, kad blues in A, nu bet susiderinęs pagal tiunerį gitarą, groju ant A, o niekaip nesgauna... :) ir taip ir anaip taikau, nu nederu nors tu ką.. a pabandžius "metodom ručnova tyka" pagaut kur kas, žiū - A# arba tas Bb daug geriau įsipaišė :)
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 20, 2006 03:44PM

oi bl... Vyrai... Nemuškit... Pamiršau prieš eksportą padarydamas transposinti į A :( :( :( Ten viskas F tonacijoje. Einu galvą į duxovkę kišti. O jūs galite drąsiai viską pergroti. Išskyrus jumbą, kuriam po barabanu tonacijos...
Aina na... :(
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
jumbo (IP Logged)
February 20, 2006 03:45PM

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


štai ka reiškia nesimokyt teorijos (čia aš apie save)
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Kandizijauskis (IP Logged)
February 20, 2006 03:47PM

:) vat. nu tai aš nugrybavau bišky, bet visai suskambėjo, ar ne? :D
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 20, 2006 03:48PM

ne, nugrybavau tai aš, o jūs nenorėjot pasiduoti klaidinami :) Ple kaip dėjau veidu į mėšlą, kurio tsakant, lyg ir nebuvau gavęs :(
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
jumbo (IP Logged)
February 20, 2006 03:48PM

Jo, išradai naują harmoniką:]
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Kandizijauskis (IP Logged)
February 20, 2006 03:54PM

nu nugrybavimas dėl to, kad tiek patirties trūkumas, tiek tų pačių teorinių žinių ar pan, nes Rimas, kaip suprantu, žmogus žino ką sako ir vėtytas mėtytas, neapsigavo, ir net nežinau, tikiuosi, kad nustebinau maloniai per savo nepatirtį :)) begrojant pasąmonėj kirbėjo "čto to ne tak, a čto - neponimaju".

jumbo, neapsigauk tuo "nuo 8 iki 17" darbu :)) taip nebūna... nebent būsi koks biurokratas ir kabineto žiurkė :)) mano darbas irgi "8...17", bet kaip rodo gyvenimas, tai 7 dienos per savaitę be darbo valandų :)) tik paėst suspėk ir pamiegot. A tolko kol kas jokio... net mesaboogiui neužtenka :)
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 20, 2006 03:59PM

Rimui paprasciau - jis matomai atsiputė ir MIDI backing tracką, kuris aiškiai viską išduoda :)
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
jumbo (IP Logged)
February 20, 2006 04:00PM

bet tai nesuprantu gi vistiek Jūs visi grojot ausimis, o ne kažkur perskaitėt, kad visas pasaulyje bliuzas grojamas A tonacijoj:)) Jei aš pats gerai dabar supratau kas čia įvyko:))))
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Kandizijauskis (IP Logged)
February 20, 2006 04:02PM

Rimai, šiaip va pagalvojau dabar - didelio grieko remdasis savo gitarasto logika turbūt nepadaryčiau (ir nepadariau), jei jau apgroji "ne ten" (kaip kad dabar subdominantės pentatonika), tik, ausimis klausydamas kas aplink vyksta, užakcentuoji labiau limpančias į tonaciją natas iš turimo natų rinkinuko. Jeigu aiškiai išsireiškiau..
būtų įdomu, jei rastum minutę laiko ir brūkšteltum (jei eina trumpai) esmę tokio va, kaip aš apgrojau, apgrojimo "įteisinimo" pagal taisykles :)
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 20, 2006 04:02PM

nu matai, aš vedinas gerų norų norėjau nutransponuoti tautai tracką į A tonaciją, nes A minorinė pentatonika yra gausiai populiari šitoj temoj. Kažkur šalia Bb stovi :) O gavosi taip kad pamirsau transponuoti pries exportindamas, o tauta ėmė ir patikėjo :(
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Kandizijauskis (IP Logged)
February 20, 2006 04:05PM

nu sakau, aš ausimis pagavau, kad man dera grot A# arba Bb, o ne A :)) nes ant A niekaip nėjo. Nors ir tai prašovė.. šiaip dabar ir aišku, kodėl kai kurios mano įrašų vietos nelabai įsipaišo, toks kaip ir paklydimas gaunas, kai ne tuo daiktu apgrojinėji.
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 20, 2006 04:06PM

o man aišku kodėl Xenon nekaip suskambo :(
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
jumbo (IP Logged)
February 20, 2006 04:07PM

Kaip dažnai savo video, garsus (nusipenėjęs) švedų gitaristas sako pagrojęs kąnors:
"Ofcourse, you also could play this in any key or scale"
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Kandizijauskis (IP Logged)
February 20, 2006 04:10PM

:D
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
jumbo (IP Logged)
February 20, 2006 04:36PM

offtopic:

iskirpau mažą gabalėlį iš video su "žuvėdu":] Čia galbūt šiokia tokia užuomina į atsakymą dėl technikos.

http://topolis.ktu.lt/~giedrius/yjm.wmv
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
inferno (IP Logged)
February 20, 2006 04:49PM

va ir man dabar aishku kodel xenomn ten gryba pjove :D:D bet tai juk reikia turet ausis o ne pagal tai kas parashyta virinti :D juk chia improvizacija o ne akademinis grojimas ish natu :D
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
**Rimas G. (IP Logged)
February 20, 2006 05:01PM

Kandzijauski, teorija čia ne prie ko. Tiesiog "nenusistatei" iš klausos tonacijos. Taip ir išėjo: vians diezas/ bekaras šen ar ten...
To Čiuvas: MIDI failo neparsipūtinėjau. Tiesiog analizavau rezultatą. Iš pirmo karto nustebau: groja tai tikrai gerai, ale kažkaip "ne v popad". Antram faile atsitokėjau. BTW, problema ne pačiose tonacijose, o JŲ SANTYKYJE! F -Bb = E - A! Nes tai bet kokiu atveju kvartos santykis su tonika! O dabar pangrinėkit kuo skiriasi pentatonika (arba blue scale) in E ir in A!
Galėjot transponuot arba ne, santykis vistiek lieka tas pats!
Galėčiau teoriškai "įteisinti" Toniką + III "žemas" (pvz E - G), toniką+ VI "žemas" (A - F), tačiau tonika - subdominantė, - niekaip! Kol muzika tonali, ji remiasi pagrindiniais trim laipsniais: tonika-subdominantė-dominantė. Visa kita - išvesatiniai dalykai, besiremiantys pagrindinių garsų alteravimu ir jų trauka.

**Rimas G.



Edited 2 time(s). Last edit at 02/20/2006 05:03PM by **Rimas G..
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
jumbo (IP Logged)
February 20, 2006 05:08PM

taip ir užsimaniau "Sweppes" citrininio šaldyto toniko:]
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Gintas (IP Logged)
February 20, 2006 05:17PM

Siaip ciuvas baige studijuoti bliuza, pradejo rocka, o as pradejau funk'iara

tai to pradejimo pradziai kazka priliurlinau, labai nepliekit, nes nei as daininykas, nei koks nrml. gitarastas, siaip ydomi nuomone jusu kolegos

http://www.taksi.lt/gintas/drafts/
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
inferno (IP Logged)
February 20, 2006 06:09PM

kaip sake ostapas benderis prosto i so vkusom :D shiaip neesu funko megejas :D
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 20, 2006 07:10PM

Gintai - anugi prisiduodi kur čia taip smagiai įsirašėt?
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Gintas (IP Logged)
February 21, 2006 08:17AM

ogi namie, susiprograminau drums ir bosa su reasonu, visa kita yrasiau su shure sm81 mikru.
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Kandizijauskis (IP Logged)
February 21, 2006 09:03AM

nugi visai skaniai skamba.. net ir vokalas netikėtai gerai klausomas :) nu ką, davai padavai backing track'ą, grosim solo :D:D:D
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 21, 2006 09:23AM

gali laikyti tai komplimentu, bet as netikiu kad namie irasei :)
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Gintas (IP Logged)
February 21, 2006 09:41AM

Juliau pavarysiu backinga, bet reik pabaigti aranzirofke, dar truksta c dalies, ir soliagai reik kazkokia padoresne vieta padaryt, tai biski pakentek

rasyta tikrai namie, tik vat yranga gal kiek nenamudine

yamaha 01v; RME digi 96. Gitara.lt konkursui 'smoo' su tais paciais yrankiais dariau, tik gal su reasonu netaip gerai isejo

o siaip vokalas cia nefunkovas, is tiesu reiktu vos ne repa 16inem varyti tada nrml. skambetu. Gal kadanors ismoksiu



Edited 1 time(s). Last edit at 02/21/2006 09:41AM by Gintas.
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 21, 2006 09:45AM

ple, mutaboras, kita karta prisipazink kad cia tu, o tai as likau apšales koks čia gintas daro gerus namie :) Dabar tikiu :)
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Kandizijauskis (IP Logged)
February 21, 2006 10:00AM

įrašas tai superinis mano ausims :)
Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Gintas (IP Logged)
February 21, 2006 10:09AM

tai dzin, bet vat kad eitu gyvus bugnus yrasyti ir bosa kur normaliai, tai butu kazkas labiau y tiesa panasu

nors receptas jeigu turit geros medziagos kaip ir yra:

nusisamdot jei ymanoma labai gera operatoriu, nusitempiat jy y "Tamstos" studija ir yrasot drums&bass, o visa kita po to atsipalaidavus galima namie ysirasineti, nieks tada neskubina, nera tiksinciu pinigeliu pojucio, nieks nesishaipo is klaidu ir siaip nuosirdziau gaunasi bent jau siek tiek.

Re: Su salyga, kad meslo negavau...
Siaip ciuvas (IP Logged)
February 21, 2006 10:23AM

pamirsai pamineti dar pora svarbiu recepto ingredientu: tam reikia gero bugnioro ir bosačiaus :)
Sorry, only registered users may post in this forum.